Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hol nyujthatnek be panaszt a...

Hol nyujthatnek be panaszt a Budapest Parkkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy amikor átnézték a táskámaz, kidobattak velem a vizemet. Én ezt felháborítónak érzem. Alapvető emberi jog az ivóvízhez való hozzájutas. Ráadásul mindez nyáron történt, egy nagyon meleg napon. (Nyilván, hiszen csak nyáron van nyitva a park.) Ez nem azt jelenti, hogy nem fogom fogyasztani, nyilván egy két sor lecsúszik, de az alkohol is köztudottan dehidratalo hatású. Ezt egyszerűen felháborítónak tartom. Ha kételyei vannak azzal kapcsolatban, hogy mondjuk vodka van benne, akkor tessék szagoljon bele hajrá. Szigeten, vagy bármilyen más fesztiválon sem veszik el az emberektől a vizet. Szeretnék panaszt benyújtani. Hol tehetem ezt meg?

2018. jún. 1. 17:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%

"Alapvető emberi jog az ivóvízhez való hozzájutas"

Igazad van. Ha kérsz bent sima vizet, hidd el, hogy kapni fogsz.


De gondolom ha valami baromállat tesz valamit a piádba, akkor meg azért magyaráznál, mert nem nézik át a táskákat/embereket..


Panaszt nyújthatsz, de alapszabály MINDEN szórakozóhelyen, hogy nem vihetsz be italt. Nevetnek egyet, te meg talán észreveszed magad.

2018. jún. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Érdekes módon egyik fesztiválon sem volt gond, hogy van nálam víz, pedig jártam Szigeten, Volton, kisebb fesztiválokon is mint pl Efott, Strand, stb. Egyetlenegyszer sem vették el az ásványvizet. Én úgy gondolom, hogy főleg egy nyári napon, főleg egy koncerten, ahol mondjuk ha a tömegben állok, nehogy már onnan kelljen kiverekednem magam a wc-ig, vagy pultig, hogy ne haljal szomjan. Arról nem is beszélve, hogy nevetségesen drágán, 500 ftert lehet kapni bent az ásványvizet. Az italomra vigyázok, köszönöm szépen, nem hagyom őrizetlenul, illetve amúgy sem hiszem, hogy valaki ásványvizek álcázva hozna be a drogot hogy majd toltogesse az emberek poharaba...
2018. jún. 1. 17:47
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
Ha benne van a szabályzatukban, hogy tilos italt bevinni, joguk van elvenni, ebbe beleegyezel amikor belépsz a helyre. Egy üveg vízbe pedig simán el lehet rejteni a ginát, mivel pont az a lényege, hogy színtelen, szagtalan és íztelen.
2018. jún. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ennyi erővel berakja a zsebében kis zacskóba. Vagy a pénztárcájába. Sokkal könnyebben beviszi úgy. És akkor fesztiválokon miért lehet bevinni?
2018. jún. 1. 18:10
 5/18 anonim ***** válasza:
65%

Kiscsillag, hiába vergődsz, egyenlőre te vagy az, aki szabályt akart szegni.

TILOS bevinni italt. Érted? TILOS!

Te ennek ellenére meg akartad próbálni, nem akartad betartani a szabályokat, és amiért ők betartatták veled, ezért nyújtanál be panaszt? Nem veszed észre magad?

Nem kell hisztizni, ha nem tetszik, nem kell szórakozni menni. Nemcsak ide, sehova máshova.

2018. jún. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
61%

Budapest Park házirend, 8. pont:

"A Parkba nem lehet bevinni a Park központi rendezvényhelyszínén kívül eső

pultjaiban vásárolt italokat, élelmiszereket; nem a Park területén megvásárolt

italokat, élelmiszereket; graffitizésre alkalmas eszközöket, festékszóró sprayt és

filctollakat."


Bárki számára elérhető információ. Lenyugodtál végre?

2018. jún. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
De ezt csak tavaly kezdtek el. Sokszor jártam oda, és tavaly nyáron fordult elő először ez.
2018. jún. 1. 18:55
 8/18 anonim válasza:
57%
#7 Ez nem változtat semmin.
2018. jún. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
78%

A repülőterekre sem vihetsz be akármit, ami folyékony és még egy csomó más helyre sem, mégsem lázad senki.

Nekem kidobatták a szemétbe a neszesszeremből az 5 cm-es solingeni bőrvágó ollómat, mégsem tettem panaszt. Beláttam, hogy én voltam a hülye, mivel benne van a szabályzatban, hogy szúró-vágó szerszámot a gépre vinni tilos.

2018. jún. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Hát ne haragudj, de ez egyáltalán nem ugyanaz a kategória :D elég hülyének kell lenned, hogy repülőre felvigyel kisollot... Közel sem ugyanaz a kategória. Én abból indulok ki, hogy bármelyik fesztiválra vihetsz be magaddal vizet.
2018. jún. 1. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!