Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Felfüggesztettem van közúti...

Felfüggesztettem van közúti baleset okozása miatt, tegnap kaptam idézést szerzői jogok megsértése miatt, most mi lesz?

Figyelt kérdés
elcsaptam a zebrán egy gyalogost, ezért van a felfüggesztett a szerzői jog dolgot nem értem, gépemet nem foglalták le, évek óta nem torrentezem.

2018. jún. 12. 10:52
 1/8 anonim ***** válasza:
szívás ilyenkor leülöd amit eredetileg kiszabtak a baleset miatt utána pedig amit a szerzői jogokért ha tényleg elkaptak ezért felfüggesztett
2018. jún. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
vagyis csak akkor ha bűnösnek találnak akkor ülöd le a baleset miatt utána meg a szerzői jogokérta bírság vagy a sitt
2018. jún. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Most lesz egy kis seggbekuki.
2018. jún. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

remélhetőleg belédcsapnak majd egy zebra méretű varázspálcát, hogy a te szóhasználatoddal éljek.


Nem akarod átfogalmazni a kérdésed? Nem érzed úgy?

2018. jún. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerzői jog megsértéséért még embert nem ítéltek. Max. pénzbírság.
2018. jún. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerzői jog megsértése tudtommal polgári jogi téma, semmi köze a büntetőügyhöz...
2018. aug. 14. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na, mi lett belőle?
2020. júl. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia! Felmentettek bűncselekmény hiányában. :)
2020. júl. 23. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!