Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van értelme feljelentést tenni?

Van értelme feljelentést tenni?

Figyelt kérdés
A páromnak ellopták a táskáját, benne 140 000 forinttal. Elugrott wc-re, addig egy zöldséges pult alsó részébe rakta, ráhúzta a reteszt. Egy öreglány, köztudott, hogy nagyon lop, ott volt végig a kasszánál, előtte állt a szekrénynek. Elvileg idegennek lehetetlenség lett volna belenyúlnia. Szóval biztos, hogy a nénike volt, de profin tagad, mondja, hogy nyugodtan feljelenthetjük. Szerintem nincs értelme, de a barátnőm szerint fel kéne jelenteni. Egyébként köztudott róla, hogy enyves a keze, sok helyről lopott, mindenki tudja róla. Tudom, hülye a párom, már ezer vitánk volt belőle, hogy miért nem zavarja el, de ez van.

2018. jún. 16. 13:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem jelentsétek fel.Ha má máshonnan is lopott nem ártana.De ez csak egy személyes vélemény volt.
2018. jún. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi, már bent vannak, ő is ment. Kikérik a kamerafelvételt, persze azon semmi nem látszik. Biztos, hogy ő volt, de úgyse tudunk mit tenni, mert váltig tagad. Mindegy, legalább a párom most tanul belőle.
2018. jún. 16. 14:07
 3/12 anonim ***** válasza:
Pontosan, tanulópénz. Kicsit sok, de ez van.
2018. jún. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Valószínűleg cigány ismerőseinek kiadta a pénzt, egy hentesnél is járt a brigád, ott jobb a kamera, remélem lesz fejlemény. Millió kis stiklije volt már, örülnék, ha végre lenne következménye annak amit csinál.
2018. jún. 16. 17:29
 5/12 anonim ***** válasza:
Ismeretlen tettes ellen tegyetek feljelentést, mivel ha nem sikerül bizonyítani vagy kiderül, hogy más tette, akkor viszont perelhet hamis vád miatt.
2018. jún. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Úgy lett megtéve. Kikérdezte őt is a rendőr, váltig bizonygatta, hogy nem tudja, hogy tűnhetett el, a rendőr is rácsodálkozott, de annyi.
2018. jún. 16. 20:48
 7/12 kovpet ***** válasza:

"Elugrott wc-re, addig egy zöldséges pult alsó részébe rakta, ráhúzta a reteszt."


Én inkább erről beszélgetnék a pároddal a helyedben.

Pénzt nem kezelünk így.

2018. jún. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Fáradt volt, hülye volt, most nincs értelme cseszegetni, tudja ő is, hogy vinnie kellett volna.
2018. jún. 17. 15:57
 9/12 A kérdező kommentje:
Egyébként a pult úgy körbe van zárva, ráadásul a kedves előtte állt közvetlen, hogy idegen kizárt, hogy hozzáfért volna.
2018. jún. 17. 15:59
 10/12 anonim ***** válasza:
Száradna le az enyves keze az ilyen senkiházinak... -_-
2018. júl. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!