Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha kivihom a rendoroket...

Ha kivihom a rendoroket tudnak barmit is tenni?

Figyelt kérdés

(Ez inkabb kulfoldi jog de otthon is hasonloan mukodne szerintem, engem az erdekel, hogy jart-e mar valaki igy)


A szomszedom a sarkon egy lengyen boltos egesz nap kint allnak es gangelnek... a biciklim mar fel eve az ablak elott volt mert egy hulladek az egesz es egy vagyon lenne megcsinalni. Aznap amikor elutaztam elloptak a biciklit. Annyira nem erdekelt mert en is max kidobtam volna de a kosar ami rajta volt az meg azert ert valamennyit.


Meglattam a minap hogy a lengyen kozertes biciklien van a kosaram.. szerintetek visszakerjem?



2018. jún. 17. 21:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%

Szóval te kint aratsz valahol a Szabad Világban, ellopják a keródat, és itt kérdezed meg mit csinálj?


Nem dolgozik a Scotland Yard vagy mi a tehéntúró?

2018. jún. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kérjed, hátha odaadja. De jó, ha tudod bizonyítani, hogy tényleg a tiéd a kosár.
2018. jún. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Gugu Gabor ***** válasza:
ugyan nem tudom melyik országból írsz, de ha logikussan véggig gondolod a storyt akkor szerinted mi lessz a vége?
2018. jún. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Fánkot tudnak enni.
2018. jún. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Levenni az o biciklijerol nem akarom mert az is lopas nem? Meg ha az enyem is akkor is.. a blokk mar sajnos nincs meg de egy baratnom velem volt amikor meg vettem es sok masik baratom is latta amikor meg az enyem volt.


Amugy az elsonek uzenem, hogy nem angliaban elek... es nem szarturo vagyok hanem diak..

2018. jún. 17. 23:51
 6/12 anonim ***** válasza:
Álom világban segít a rendőr és a magyar kerékpáros klub. Valóságban te vagy a hibás, hogy elopható helyen volt a bringa.
2018. jún. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Te magad kidobásra ítélted a bringát "egy hulladek az egesz es egy vagyon lenne megcsinalni."


"Annyira nem erdekelt mert en is max kidobtam volna de a kosar ami rajta volt az meg azert ert valamennyit."


Gyakorlatilag a lengyel tudta, hogy szemét, - már abból is, hogy hónapszámra ugyanott őrizetlenül kint hagyod és soha nem használod - ezért megkímélt a lom elszállításától, az egyetlen "érték" a biciklikosár fejében.

Amit csinált, az nem bűntény, hanem modortalanság, illet volna megkérdeznie, hogy elviheti e a szemetedet. De mint tudjuk, Angliába nem az intelligens, jól nevelt réteg dekkol, egyik nációból sem.


Egy biciklikosár itthon kb. 10 Euró, ha ezért Angliában kimennek a rendőrök, úgy, hogy sem blokkod, sem egyéb bizonyítékod, akkor hajrá!

2018. jún. 18. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Azért érdemes a boltos szemszögéből is nézni egy kicsit a dolgokat!


Lehet, hogy a boltos nem tudta, hogy a te bringád, csak már zavarta, hogy boltja mellett ott rohad egy rakás vas hónapok óta, amelyiknek nincs gazdája. Gondoskodik róla, és hasznosítja a hulladék egyetlen értékes darabját. Ezt te is megtehetted volna, de nem tetted meg.


Én azt tenném a helyedben, hogy NEM BUNKÓ TOLVAJOZVA, NEM VÁDOLVA, csak jelezném, hogy bocsi az úgy látom az én bringám kosara. A bringám ügyében nem indítok eljárást, de megköszönném, ha visszaadná a kosaramat. Viszont lenyelném, hogyha nem tenné meg.

2018. jún. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem beszéled a helyi nyelvet, hogy itt kérdezősködsz?
2018. jún. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Igen, nem beszelem. Csak elso eves vagyok, es angol kornyezetben vagyok egesz nap kb.


A pasi pedig tudja, hogy az enyem mert szamtalanszor latott vele hazamenni, es allandoan teledobaltak lengyen ures sorosdobozzal a kosaramat...

2018. jún. 18. 11:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!