Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Meddig van ingyenes társadalom...

Meddig van ingyenes társadalombiztosítás?

Figyelt kérdés

Tavaly volt 1 évig ingyen neken TB ami nem rég járt le, most elintéztem hogy újra legyen és most megint 1 évig nem kell fizetnem.


Ezt mennyiszer lehet csinálni?



2018. jún. 18. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Amíg fennállnak a feltételek (vagyoni helyzet), addig nincs korlát.
2018. jún. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt hogy lehet elintézni? Én is szeretnék ilyet.
2018. jún. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom mik a pontos feltételei. Én mind a kétszer csak bementem és montam hogy lejárt nekem a TB, legyen újra és maguktól elintézték hogy ingyen legyen pedig ezt egy szóval se mondtam és az első alkalomkor még nem is tudtam erről :O
2018. jún. 18. 15:36
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért. Telóról vagyok.
2018. jún. 18. 15:37
 5/5 anonim ***** válasza:

"a) akinek családjában az egy főre jutó havi jövedelem az öregségi nyugdíj mindenkori legkisebb összegének 120 százalékát (34 200 forint),

b) aki egyedülélő és jövedelme az öregségi nyugdíj mindenkori legkisebb összegének 150 százalékát (42 750 forint) nem haladja meg, és családjának vagyona nincs."

2018. jún. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!