Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Vásároltam egy terméket...

Vásároltam egy terméket (digitális rajztábla a neten) tegnap érkezett, de szeretnék elállni a vásárlástól. Megtehetem?

Figyelt kérdés
Mi a garancia arra, hogy nem vágják földhöz ha megérkezik hozzájuk?
2018. jún. 20. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

lefényképezed mielőtt postára adod az aznapi újsággal mondjuk meg mielőtt postára adod lefotózod

azutân borítékba rakod és feladod

2018. jún. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%
Csak ha bontatlan, akkor érvényes ez a dolog a netes vásárlásnál, kipróbált, kibontott termékre már csak hibás termék esetén lehet reklamálni. Ha nem bontottad ki saját költségeden 14 napig nyugodtan küldd vissza, semmi okuk kibaxni veled és tönkretenni, hisz nem éri kár őket.
2018. jún. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

A bontatlan állapot csak a hang- és képfelvételekre (CD-re, DVD-re) számítógépes szoftverekre, zárt csomagolású higiéniai termékekre vonatkozik, másra nem. Pontosan azért van internetes vásárlásnál az elállási jog, mert nem volt alkalmad megtekinteni, kipróbálni a terméket.


[link]

2018. jún. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megteheted. Nincs rá garancia, hogy nem vágják fökdhöz, de egy magára valamit adó nem tesz ilyet.
2018. jún. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
melyik cégtől vásároltál?
2018. jún. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!