Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hamisitott maganokiratat...

Hamisitott maganokiratat felhasznalasaval gyanusitanak. Valaki ert hozza?

Figyelt kérdés
Hamisitott maganokirat felhasznalasaval vadolnak. Mit kaphatok erte? Aki tud kerem segitsen. Mit tegyek. Valjam be, hogy en voltam. Nem keletkezett kar senkinek. Hosszu folyamat? sok targyalas varhato? Mit kaphatok? Kerem aki tud segitsen.
2018. jún. 25. 18:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
Ne pánikolj! Működj velük együtt és nem lesz baj
2018. jún. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
7%
Magánokirat hamisításért letöltendő börtönt szoktak adni, valamint belekerül az erkölcsi bizonyítványodba.
2018. jún. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Ez így túl kevés infó.
2018. jún. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Voltál ügyvédnél?
2018. jún. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
5%
Remélem hosszú letölthető börtönt.
2018. jún. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

 

"Magánokirat hamisításért letöltendő börtönt szoktak adni, valamint belekerül az erkölcsi bizonyítványodba."


Azért hülyeséget ne terjesszünk már! A Hamis magánokirat felhasználása (Btk.345.§) vétség és legfeljebb egy éves szabadságvesztéssel sújtható. A közokirat-hamisítás már bűncselekmény, de az egy másik tényállás és a leírtak szerint a kérdező nem azt követte el!

Kérdező: első bűntényesként (feltételezem, hogy az vagy) a legvalószínűbb, hogy felfüggesztettet kapsz (esetleg pénzbüntetést, közérdekű munkát stb.), de ez sok mindentől függ, a legjobb, ha gyorsan felveszed a kapcsolatot egy ügyvéddel, itt ennél több segítséget nem nagyon adhatunk.

2018. jún. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt.Teljesen ketsegbe vagyok esve,voltak ilyen kisebb kihagasaim. Pl. Tavaly kaptam erkolcsi bizonyitvanyt. Nem tudom igy buntetett eloeletunek szamitok? Mar komolyan az ongyilkossagon gondolkozok annyira felek. Egy hulye adasvetelirol van szo.Egy hulye kocsirol. De nem voltam azzal adasvetelivel sehol.
2018. jún. 25. 18:46
 8/14 anonim ***** válasza:
az adásvételi az nem közokiratnak minősül?
2018. jún. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Az idezest amit kaptam, az hamis maganokirat felhasznalasa. Csak nem tudom hol hasznaltam fel. Mivel sehova, senkinek nem adtam azt az adasvetelit
2018. jún. 25. 19:27
 10/14 anonim ***** válasza:
Ne gondolkodj olyan butaságon, hogy öngyilkosság, hesegesd el magadtól. Keress fel egy ügyvédet vagy jogi tanácsadót és biztos lesz megoldás a problémára. Ha senkinek sem lett kára a dologból, akkor pedig pláne ne aggódj.
2018. jún. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!