Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Most szakítottam a külföldi...

Most szakítottam a külföldi barátommal. Eléggé rossz természetűvé vált, félek, hogy fotókkal akar majd zsarolni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon csúnyán ért véget a kapcsolat, régóta távkapcsolatban éltünk. Vannak talán még most is nála intim fotók rólam, én itthon élek, nem tudom, online akar-e majd zsarolni velük, de kinézem belőle, így inkább megkérdezem itt, még az esetleges baj előtt, külföldi állampolgár esetén hogy történik ilyen ügyben a nyomozás... Természetesen a közösségi oldalakon letiltottam, ott az ismerőseimet csak az ismerőseim látják, de olyanokat is hallottam, hogy bosszúból a féltékeny, kidobott barátok képesek hamis profilokat létrehozni közösségi felületeken a lányok nevével, és vissza próbáltak élni a személyazonosságukkal, ettől is nagyon félek (közben meg persze a csajok igazi profilját jelentették rosszindulatúan, mintha az lenne a hamis, közben pedig nyilván az volt az igazi).



Mit tegyek? Kérlek, adjatok tanácsot! Ha tényleg zsarolni kezd, akkor külföldi állampolgár feljelentésével foglalkozik a rendőrség? Nagyon kétségbe vagyok esve..



2018. jún. 27. 21:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%

nem fognak vele foglalkozni


amúgy ne hagydagad zsarolni, pár kép felkerül napikakira, aztán annyi


kit érdekel? kb minden 2. ismerősömet láttam már képen, videón, nem nagy szám

2018. jún. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:

Szia elsonek is beszeld meg vele!

Az egyik baratnom is igy jart megbizott a parjapaban es amikor vege lett a kapcsolatnak ki tete a kepeket facebokra!!

Beszeld.meg vele.szepen nyugodtan...

Sok.sikert

2018. jún. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
31%

Ha intim fotókat adtál neki meg is érdemled. Hogy gondolhatod hogy a 21.században megbízhatsz valakiben ráadásul pont a párodban? Itt nincs hűség és nincs szeretet csak érdek..ez 2018


1.számú lecke:CSAKIS ÖNMAGADBAN BÍZZ


és sajnos most bűnhődnöd kell mert önmagad ellen vétkeztél ráadásul te adtad a fegyvert a kezébe



Üdv


Kennedy gyilkosa

2018. jún. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Próbálnék vele beszélni, ha lenne értelme, de nem szeretnék magamról kamu profilokat viszontlátni ilyen képekkel(mondjuk megütné a bokáját, ha olyat találna kitenni,amin még kiskorú voltam)
2018. jún. 27. 21:49
 5/14 A kérdező kommentje:
Vagyis fiatalkorú, de nagyon remélem, annyi esze van, hogy nem tesz ki semmi ilyet, és békén hagy...
2018. jún. 27. 21:50
 6/14 anonim ***** válasza:
22%

"Kennedy gyilkosa"


Ne kamuzz!

Kennedy gyilkosai 3 órával a merénylet után halottak voltak.

Jelöletlen sírba temetve a sivatagba!

(még megvan az ásó)

2018. jún. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ne trollkodjátok legyetek szívesek szét a kérdést, elég komoly témáról van sajnos szó.
2018. jún. 27. 22:16
 8/14 anonim ***** válasza:
22%
Így jártál, a nőknek ennyi esze van. Majd minden lányismerőssel találkoztam neten, kiterített puncival, mert jaj a drága szerelmemnek ilyeneket kell küldeni.
2018. jún. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
35%
Tényleg rohadt komoly téma, tinihiszti. Tudod mi a komoly téma? Fingod nincs róla.
2018. jún. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Estádio de Felchút ***** válasza:
84%
Ne bas**atok fel, meghalt Kennedy? :O
2018. jún. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!