Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 2 rendbeli könnyű testi...

2 rendbeli könnyű testi sértés, garázdaság,2 rendbeli zaklatás és rágalmazás. Mi lesz ebből?

Figyelt kérdés

Korábban össze verekedtem a Szegedi Járásbíróság folyósóján, ebből lett egy garázdaság + 2 rendbeli könnyű testi sértés. Ez már az ügyésznél van, vádat is emelt.


Ma azonban hívtak telefonon a rendőrök, mert egy másik lányt illetve a pasiját akit helyettem választott, megfenyegettem életveszélyesen. Az sms-ekben az is szerepelt, hogy a korábbi ügy sértettjeivel egy helyre temetem el őket. Gyanúsítottként holnap megyek a rendőrségre.


Mind e mellé még ma kaptam egy ajánlott levelet a Szegedi Járásbíróságtól, jövő héten hétfőn megyek kihallgatásra rágalmazás miatt mert egy szociális szövetkezetet ejárattam a saját a Facebook oldalamon, a helyi önkormányzatnál + a helyi Facebook csoportban.


Előzetesen beszéltem az ügyvéddel, azt mondta lehet, hogy egyesítve lesznek az ügyek, de nem biztos.


Ha nem lesznek egyesítve az ügyek akkor 3 eljárás lesz ellenem és minimum 3 tárgyalás?


Mi lesz a végkifejlet?



#Németh Ildikó
2018. júl. 9. 17:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de elé kéne járnod valami pszichológusoz vagy konfliktuskezelő tanfolyamra, mert piszkosul alkalmatlan vagy a modern társadalomba való beilleszkedésbe. Saját érdekedben, mielőtt nagyobb baj lesz. Bár lehet, hogy már az eddigiekből is az lesz.
2018. júl. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Biri börike.
2018. júl. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, már megint itt van a bíróságon verekvő idióta aki egymás után tizenhét kérdést nyitott és bennük végig azt hisztizte, hogy nem akar tanúkkal találkozni.


Mi a jó isten van veled kérdező? Naponta kattansz egyet, rádjön valami és felteszed mindig ugyan azt a kérdést?

2018. júl. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mind e mellé még ma kaptam egy ajánlott levelet a Szegedi Járásbíróságtól, jövő héten hétfőn megyek kihallgatásra rágalmazás miatt mert egy szociális szövetkezetet ejárattam a saját a Facebook oldalamon, a helyi önkormányzatnál + a helyi Facebook csoportban."


Kamu. Facebookot leszarják a rendőrök, azt csinálsz a saját fb oldaladon amit akarsz. Így már gyanús, hogy kamu az egész kérdés.

2018. júl. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem csinálsz a saját FB-oldaladon azt, amit akarsz. AZ nem egy törvényke hatályán kívül álló terület.


Csak egy példa:


"Pénzbüntetésre ítéltek egy nőt, mert anyósát sértő bejegyzéseket írt ki a Facebookra, az ítélet után a bíró figyelmeztette, hogy akár börtönbe is kerülhetett volna. "


[link]

2018. júl. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Oké nah persze utolsó, a facebookra nem kötelező regelni, nem kötelező olvasni meg írni se rá. Pont ezért senkit se érdekel. Amit linkeltél az valami kamu hír lehet. Ilyen kis butaságokkal nem foglalkoznak!


A magyar bűnüldözés meg nem férhet csak úgy hozzá a profilokhoz, komoly procedúra az egész... nem is részletezem...

2018. júl. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az valóban nem a rendőrsèg hatáskörébe tartozik, de magányindítván tehető, ezért is a Bíroság idézett meg.
2018. júl. 9. 19:04
 8/10 anonim ***** válasza:

"Mi lesz a végkifejlet?"


Ha empatikus a bíró akkor vigyorgó! Mert az az ember tuti nem 100as aki ennyire kattog a témán.


Ha nem akkor böri. 3 csapás összevont eljárás => szigorított kötél a csillagban! Pápá kemény puki, csak pháhhh marad!

2018. júl. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha cigány vagy, akkor biztos, hogy megúszod büntetés nélkül. Ha nem vagy az, akkor csak valószínű.
2018. júl. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Remélem börtön 🤞🏻
2020. dec. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!