Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Reggelre fekáliával bekenték...

Reggelre fekáliával bekenték a kocsimat. Ezért érdemes feljelentést tenni?

Figyelt kérdés
Parkolási konfliktusok vannak erre mert 2 szomszédos utcán is bevezették a fizetős parkolást, erre mindenki nálunk akar parkolni, ha később érsz haza a munkából egyszerűen nem találsz helyet. Én "új kocsis" vagyok itt, két hete van meg a sajátom.

2018. júl. 10. 11:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
Ha van valami térgyifelő kamera a környéken akkor igen.
2018. júl. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
nincs sajnos, de már tervben van. De viszont 4 10 emeletes panelből is rálátni tisztán.
2018. júl. 10. 11:37
 3/20 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem mindenképpen érdemes. Ha maga az elkövető nem is lesz most meg, de nyoma marad, hogy ott már történt valami. És ha esetleg később lesz felvétel, lehet hogy ezt is rá lehet bizonyítani az illetőre.
2018. júl. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel együtt kell élned. Paneltelepen elég gyakori hogy a kocsin állnak bosszút. Nekem egy 15 éves toyotám van de az össes sprórolt pénzemet egy garázsra költöttem, mert állandóan nekicsapják az ajtót és itt is sok kocsibosszú történik, kerékkiszúrás, ilyesmik.
2018. júl. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
24%
Vegyé róla nyalatot az azonosításhoz.
2018. júl. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
55%
#4 Hát igen, a magyarok ilyen kedvesek szoktak lenni egymással.
2018. júl. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
73%
Távolabb kell megállni, mert az "az ő helye". Sajnos nem sokat lehet tenni az ilyen ökrökkel.
2018. júl. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
55%

Üdvözöllek a prolik között.

Ha nincs kamera, fölösleges a vergődés, egy mosást javaslok.

2018. júl. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Ezért nem laknék panelban.

Tele van olyanokkal, akikről a kérdés szól.


Legközelebb meg megkarcolja.

2018. júl. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
85%
Ennek már nagyon semmit. Rakj be egy kamerának látszó tárgyat az autóba, és írd ki a szélvédőre vagy az ablakokra kis matricával, hogy "kamerával megfigyelt jármű 0-24", annak talán lesz visszatartó ereje. Vagy tényleg figyeld, és ha látod akcióban az emberedet, verd bele az arcát, ez amúgy is a jellegéből adódóan valami kis nyikhaj seggdugasz művének tűnik.
2018. júl. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!