Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha valaki drogot vesz kamera...

Ha valaki drogot vesz kamera előtt azzal tudnak csinálni akármit is?

Figyelt kérdés
2018. júl. 10. 16:43
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem igazán. Azért, mert drogot vesz, vagy drogot használ, még nem büntetnek meg senkit. Max kötelezik 6 hónap kijózanítóra, meg pszichológussal beszélnie kell. Azt büntetik meg, ha valaki kereskedik vele. Nyugi, szerintem sem elég szigorú a törvény!
2018. júl. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igen ezt tudom :D

Arra gondoltam hogy ha valaki átvesz egy ismeretlen tartalmú zacskót (felvételen) azzal tudnak e kezdeni valamit,hiszen nem tudhatják mi van benne

2018. júl. 10. 16:48
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Mekkora madár vagy...isteneeem
2018. júl. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
9%
#3 Miért lenne madár? Ez az oldal azért van, hogy ha valaki nem tud valamit, akkor azt megkérdezze! Te vagy madár, hogy válasz helyett itt sértegeted a kérdezőt!
2018. júl. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#3 Köszi :D

Egészen pontosan az érdekelne hogy a rendőrség veszi e a fáradtságot hogy felkutassák azt az embert aki az ismeretlen tartalmú zacskót (ami nyilván drog) megvette. Különösen azért mert lehetett herbál is akár vagy más nem betiltott szer. Amire igazán kiváncsi vagyok hogy ilyenkor lépnek e valamit

2018. júl. 10. 17:56
 6/10 anonim ***** válasza:
34%

# 4


egyrészt azért madár mert drogozik, másrészt azért, mert még kamerára is felvették ahogy bűnt követ el :D szerinted miért kérdezi?


miért véded a drogost?

2018. júl. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Bocs de ez honnan jott hogy drogozok? Hazam kozeleben van egy terfigyelo kamera es hazafele menet lattam hogy valaki egy "zacskót" vesz a masiktol mindez fenyes nappal. Ezert gondoltam lehet herbal is ha ilyen nyugodtan vegzik a dolgukat. Latszik hogy mennyire tudsz ertelmes valaszokat adni...
2018. júl. 10. 18:59
 8/10 anonim ***** válasza:
Persze, letartóztathatják, kihallgatják, drogteszt stb A kábszer vásárlása, birtoklása, fogyasztása is törvénybe ütközik.
2018. júl. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerinted számít valamit a térfigyelő kamera??

Nálunk is van és órákat is elücsörög nálunk a díler

2018. júl. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Tudod annyian drogoznak ebben az országban, hogy ha minden egyek kis zacsiátadogatós kézfogást amit kamerára vettek megvizsgálnák, akkor egész nap felvételeket nézegethetnének a kedves rendőr vagy nyomozó kollégák. :)
2018. júl. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!