Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mire számítsak már? :/

Mire számítsak már? :/

Figyelt kérdés

Jelenleg ellenem több ügy van... Garázdaság, 2 rendbeli könnyű testi sértés, 2 rendbeli zaklatás és egy rendbeli rágalmazás. Verekedés a bíróságon, össze kaptam a ,,sértettek" teljes baráti körével/támogatóikkal. Van a mi a rendőrségen van, van ami az ügyésznél, van ami egy bírónál. Eddig úgy volt, hogy megvárják még össze érnek az ügyek és egyesítik őket...


Tegnap azonban történt valami. Egy lány ismerősömmel vtam, sétáltunk a Széchenyi téren Szegeden. A csaj expasija meglátott minket és rátámadt a lányra. Valaki ezt látta, rendőrt hívott. A srácot előállították, engem is bevittek, tanúként kihallgattak. Én a verekedésbe nem avatkoztam be, menekültem volna a helyzetből az ügyeim miatt.


A lányt kivizsgálták az SBO-n, könnyű testi sértés miatt magánindítványt tett. Mi lesz most már, hogy érintett vagyok egy másik ügyben is amiben nem én vagyok az elkövető?



2018. júl. 15. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Semmi. Nem befolyásolja a dolgaidat.
2018. júl. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Emiatt semmi de a fentiek miatt letöltendőre számíts!
2018. júl. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Unalmas már, hogy huszonötödször is megkérdezed, kamu körítéssel megspékelve!
2018. júl. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
MEGINT VISSZAJÖTT A TANÚKTÓL FÉLŐ, BÍRÓSÁGON VEREKVŐ, NYOLCVANHATODIK KÉRDÉST FELTEVŐ FÉLBOLOND :D JÉZUSOM :D
2018. júl. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!