Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ceglédiek Ti hallottatok...

Ceglédiek Ti hallottatok bizonyos szervkereskedelemmel összefüggő ügyekről a környéken?

Figyelt kérdés
Kérem csak komoly válaszokat. Ha ide nem szeretnétek ki írni akkor jöhet privátban is.

2018. júl. 19. 02:52
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Az egyik legnagyobb tévhit a világon, hogy a szervkereskedők találomra rabolnak el bárkit. Nem hülyék. Kb nulla a valószínűsége, hogy olyan embert szemek össze, akinek a szervei pont alkalmasak arra, hogy egy gazdag mocsokba kerülhessenek.

Célzottan keresnek.

2018. júl. 19. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%

Persze több szervkereskedő is dolgozik arrafelé, onnan lehet megismerni őket, hogy jellemzően nagydarab 40-es vagy idősebb fickók, fehér köténnyel és ha odalépsz a pulthoz azt mondja, Mit adhatok, friss a karaj!

Náluk lehet kapni májat, tüdőt, gyomrot is, ezek belső szervek, ezekkel is kereskednek tehát szervkereskedők. Igaz mi inkább hentesnek hívjuk őket és ez egy komoly válasz. elküldjem privátban is?

2018. júl. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Cegléd közeli vagyok és nem hallottam.
2018. júl. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szó sincsen elrablásról. Egy kórházban történt az eset.
2018. júl. 19. 11:40
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

#4

Ezt csak kitalálta valaki és terjeszti.

Hidd el, ha valós dolog lenne, már tele lenne vele az ellenoldali média.

De ha van róla szó - a szomszédasszonyon kívül - akkor tegyél fel linket légy szíves!

2018. júl. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, létezik szervkereskedelem. Keden vettem 2 kiló májat.
2018. szept. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!