Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egy közvádas rágalmazás...

Egy közvádas rágalmazás hogyan néz ki?

Figyelt kérdés

Van egy szociális szövetkezet aki fogta magát és egy ellátásból simán indoklás nélkül kizárt... írtam Neki Facebookon üzenetet, válaszadás nélkül letiltott. Erre én a helyi önkormányzatnak írtam egy panaszlevelet illetve kiírtam a saját Facebook profilomra és kommentben oda írta, hogy feljelentést tettek ellenem rágalmazásért.


Nézzük csak akkor:


Betipeg a rendőrségre, ott felveszik a magánindítványt. Átküldik az ügyésznek és Ő átveszi a vád képviseletét mivel közellátást végző személy ellen történt a bűncselekmény... feltételezem itt nincsen békítés mint sima magánvádnál... akkor most mire számítsak? Egyszer csak kapom majd a vádiratot az ügyésztől majd később idézést a tárgyalásra?


2018. júl. 23. 16:05
 1/1 anonim ***** válasza:

" Egyszer csak kapom majd a vádiratot az ügyésztől majd később idézést a tárgyalásra?"


Igen. Szó szerint.

2018. júl. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!