Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egy súlyos testi sértés, ,...

Egy súlyos testi sértés, , áldozata" lettem tavaly. Mennyi kártérítésre számíthatok?

Figyelt kérdés
Az ügyvédemmel beszéltem ,véleménye szerint 3-4 milliós kártérítést igényelhetek ez még reális,de az illető nem mondanám,hogy a tehetősek közé tartozik emellett 7 gyereke van és vissza eső testi sértés terén.Láthatok ebből a pénzből valamit,vagy jobb ha beletörődök ,hogy így jártam.Bár ügyvédem szerint nem veszik figyelembe ezeket a körülményeket,de érdekelne a ti véleményetek is.köszönöm a válaszokat

2018. júl. 29. 16:36
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
3250 Ft-ra
2018. júl. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"illető nem mondanám,hogy a tehetősek közé tartozik emellett 7 gyereke van és vissza eső testi sértés terén"


Aha, értem, szóval brazil...Ahh, nem akarlak elkeseríteni mégjobban, ne számíts sok jóra...

Sajnálom:(

2018. júl. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Reménykedni lehet, de most őszintén, szerinted mennyit kapsz? Elárulom, semennyit.
2018. júl. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"... de az illető nem mondanám,hogy a tehetősek közé tartozik emellett 7 gyereke van és vissza eső testi sértés terén"

Nem kell szépíteni: egy balhés cigányról van szó. Munkahelye nincs, vagyona nincs, segílykéből és lopásból él, ha épp nem valamelyik BV intézet vendégszeretetét élvezi.

Valószínűleg az elszenvedett sérülések és egyéb károkozás ellentételezéseként valós lenne a 3-4 milliós kártérítési igény, ezzel nem is vitatkozom. Nem ismerem az ügyet és az ügyvéd különben is jobban ért hozzá. De bármennyit is ítél meg a bíróság, biztos, hogy nem fogod megkapni, mert nem tudja miből kifizetni a dögevő. Mint írtam is, jövedelme valószínűleg nincs, végrehajtásnál se nagyon lehet tőle semmit lefoglalni a tetveken meg a lapostévén kívül.

2018. júl. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Lenne szíved 7 gyermekes családapától ennyi kártérítést igényelni? Nem tudom mi volt az ügy, gyanítom még tart, vizsgálni kell, hogy mi történt, úgy e ahogy vélelmezed, esetleg más, lehet illuminált állapotban provokáltad a családapát. Nekem is volt hasonló esetem, de amikor megtudtam, hogy aki leütött és kirabolt az egy 4 gyermekes családapa volt, majd tovább kutatva kiderült, hogy korábban volt börtönben és gyermekeit elvették volna tőle mert komplikát a családi háttere, úgy véltem jobb ha elállok az ügytől, nem akartam azt, hogy környezetem rasszistának tituláljon. Nekem nem ért ennyit.
2018. júl. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Dolgozik bejelentve,építő iparban.Az utolsó válaszolónak: Igen,minden szívbaj nélkül van hozzá szivem.Ha ismernéd a részleteket másképp látnád,nem sok kellett hozzá,h belehaljak nem beszélve a maradandó egészségkárosodásokról..Ja és mivel a családját is veri,mint a szart ,úgy gondolom még örülnének is neki...
2018. júl. 30. 00:36
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#5 attól hogy felcsinálta az asszonyt 7x nem lesz szent, a kert végi patkánynak meg több száz gyereke van, akkor hagyjam nyugodtan hogy felzabálja a nyulaim?
2018. júl. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát én asszem, hogy látleletet kellett volna csináltatni orvossal; fényképeket akkor bizonyítékként, hogy milyen állapotba kerültél. (Mondjuk én nem értek hozzá.)
2018. júl. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A rendőrök másnap készítettek fotókat a kórházban,illetve még aznap a helyszínen is.Igazságügyi orvosszakértő is meg fog nézni
2018. aug. 1. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!