Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Le van az valahova írva, hogy...

Le van az valahova írva, hogy NAPPAL nem szabad, sőt TILOS az embernek ordítva őrjöngeni egy 6 lépcsőházas tömbház belső udvarán a zöld gyepen meg a játszótéren?

Figyelt kérdés
Az egyik lakótársam nem bír magával... Már a munkavégzésemben is zavar (sajnos pechemre itthonról dolgozom). Köteles vagyok tűrni - mondván, ha nem tetszik, el lehet menni innen KERTES, CSALÁDI HÁZBA, és ott majd nem leszek köteles tűrni, addig meg nyeljek - vagy kihívhatom rá a zsernyákokat/zsarukat/hekusokat...

2018. szept. 14. 10:04
 1/10 anonim ***** válasza:
2018. szept. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Gondolom a 6 lépcsőházban mások is laknak. Nem volt még senki aki nyakon vágja?
2018. szept. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 progizo ***** válasza:
100%

Csendháborítás és megbotránkoztató viselkedés.

Hívd ki rá nyugodtan a rendőröket - vagy intézd el magad néhány jól irányzott pofonnal meg rúgással, mert ha nem ért a szép szóból (költözzön el ő, ha egyszer vele van a probléma), ért majd a csúnya tettekből.

Én is fegyelmeztem már meg hangoskodókat a régi környékemen (ma már szerencsére csendes lakókörnyezetben élek), nem szabad hagyni, hogy azt higgyék, bármit megtehetnek csak azért, mert ők hangosak.

2018. szept. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
De mégis: mit ordibál? Kivel? Miért?
2018. szept. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ilyenkor mindenki dolgozik, én is dolgozNÉK, ha hagyná,de kell a levegő (mindaddig, amíg nem vágnak be a kőkemény mínuszok) , és nem vagyok hajlandó megfulladni a zárt, levegőtlen, pici lakásba, ha egyszer azért vannak az ablakok...
2018. szept. 14. 10:19
 6/10 A kérdező kommentje:
A feleségével és olyan nyomdafestéket nem tűrő szavakat...
2018. szept. 14. 10:19
 7/10 A kérdező kommentje:
a feleségével a drágaláttas lányával
2018. szept. 14. 10:20
 8/10 A kérdező kommentje:
a feleségével meg a drágaláttas lányával... bocsánat, csak rettenetesen zavar
2018. szept. 14. 10:20
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Semmit nem tehetsz. Feljelentheted, de cserébe még jobban fog szekálni, meg be fogja rakni a hangszórót középre, hogy téged idegesítsen. Az ilyen erőszakos, mindenkit lesza.ró figurák csak az erőszakból értenek, szóval vagy lemész és befenyíted, vagy becsukod az ablakot és télen eladod a kecót, aztán keresel egy olyan helyet, ahol nincs paraszt (de sajnos ez kiszámíthatatlan, mert az emberek manapság már folyton költöznek).

Saját tapasztalat, én sosem tudtam egy ilyen figurát sem elintézni a rendőrség vagy egyéb hivatal segítségével és volt pár ilyen.

2018. szept. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A csendháborításnak nincs időintervalluma. Bármikor ráhívhatod a rendőrt, akár napközben is.


De esetleg előtte készíts pár felvételt, hogy milyen hangos, és milyen zavaró.

2018. szept. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!