Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ebböl a büntetőügyből, ki...

Ebböl a büntetőügyből, ki bírnám magam védeni? Tartásdíj

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Gyermektartásdíj hátralék!2015 óta most lesz egy előkészitő ülés büntetőügy "tartásdíj hátralék miatt"

A lényeg 2015 júniúsba feljelentett volt párom mert kevesebbet fizettem.Kaptam 1év halasztást pártfogóval.

Na most közbe mi 2016Márciusba megeggyeztünk a tartásdíjba,polgári peres úton,lett bírósági végzés is.Elmondta ott, nekem nincs tartozásom felé,és ezis belelett vezetve.

Az ügyészség nem tudja hogy mi már több mint 2éve megeggyeztünk és fizetem is rendesen gyt.

Kb 2015júnitól -2016februárig van 100ezer ft "elmaradás" Amíről elismerte hogy nem kéri.

Most én mit tudok így tenni a bíróságon?Kaphatok így akármit is?Hogy

zajlik egy ilyen ülés?

Meg ha ő most azt mondja hogy így van ahogy leírtam,akkor megszüntetik az eljárást?

Mondjuk ha mást mondana hazudna,és én tudom bizonyítani.

Remélem tud valaki segíteni,mert nagyon idegesít ez a dolog.Ha nem értetek valamit nyugodtan kérdezetek.

Köszi a válaszokat!


2018. szept. 18. 20:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nem bírnád. De azt egyébként tudtad hogy baxni nem kötelező?
2018. szept. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
48%
1.Az anyukának sem kötelező! Bunkó.
2018. szept. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Itt ne is álmodj ingyenes, megfelelő ügyvédi tanácsról!

Ha páran összefogunk és hasonlót írunk, te úgy fogsz tenni?

Ráfizetéshez megteszi.

2018. szept. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
41%
Ha nincs lepapírozva, szívás. Ilyenek a nők.
2018. szept. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

4-es,

Leírtam hogy megeggyeztünk,van polgári peres végzés.

Csak arra lennék kíváncsi,mi a véleményetek,vagy ha esetleg valaki járt így,akkor biztos írna valami hasznosat.

Amúgy jó a kapcsolatom a gyerekekkel meg volt asszonnyal is.Volt 3éve egy kis megcsúszásom,de azóta rendeztük.Nem az a tipus vagyok aki le....ja a gyerekeit,olyan is van,ismerek is.

2018. szept. 18. 21:15
 6/17 anonim ***** válasza:

Ha papírokkal tudod bizonyítani, hogy megegyeztetek, és ezt bíróság is jóváhagyta, akkor el nem tudom képzelni, mit akar az ügyészség. Ill. mivel rendkívül nagy a gépezetük tehetetlensége, valószínű lesz egy többfelvonásos tárgyalás, vagyis az adófizetők pénzét elszórják arra, hogy egy csomó állami alkalmazott rengeteg munkaórában ezzel az üggyel foglalkozik. De nem tudom elképzelni, hogy egy ilyen megegyezés után elmarasztaló ítélet szülessen.

Esetleg, ha van rá lehetőséged, keress ügyvédet. Vannak ingyenes jogsegély-szolgálatok is, ha ügyvédre nem telik.

Az itteni válaszolók közül automatikusan ignoráld, aki nem jogi érvekkel közelít a témához, így könnyebb lesz értelmezned a válaszokat.

2018. szept. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
7-es Köszönöm válaszod!!
2018. szept. 19. 05:54
 8/17 anonim ***** válasza:

"Ebböl a büntetőügyből, ki bírnám magam védeni? Tartásdíj"


"Gyermektartásdíj hátralék!2015 óta most lesz egy előkészitő ülés büntetőügy "tartásdíj hátralék miatt"


Eddig elég is elolvasni, a válsz: NEM!

A többi részletkérdés....

2018. szept. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszi válaszod,majd kiderül kedden lesz a tárgyalás!Miért nem szerinted?
2018. szept. 19. 11:18
 10/17 anonim ***** válasza:

#8 a kérdezőnek:

Vettem a fáradtságot, és végig olvastam. Ha ez tényleg így van ahogy leírtad, akkor szedj össze minden dokumentumot az előzményekről, másoltasd le, majd a másolatokat "nyomozás megszüntetése bűncselekmény hiányában" indítvány formájában vágd oda az ügyészségnek.


"Mondjuk ha mást mondana hazudna,és én tudom bizonyítani."


Megvádoltak, tehát MÁR valami mást állít, vagyis MÁR bizonyítanod KELL!


Felesleges tárgyalásig vinni, ha úgy van ahogy mondtad, akkor az ügyész saját maga lezárja a nyomozást.

2018. szept. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!