Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tehetek, ha nem vettem át...

Mit tehetek, ha nem vettem át a munka nélkülit, szeptember 17-30 -ig ma jött egy papír a járási hivataltól hogy jogtalanul vettem át?

Figyelt kérdés
és vissza kell téríteni, utoljára 8. hóba vettem át a 22800 ft-ott. De semmilyen pénzt nem vettem át. Mivel közfoglalkoztatott munkába álltam magamtól, szeptember 17-ével. És még ráadásul ara számítottam hogy megkapom a héten, hozza a postás majd .

2018. okt. 1. 15:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Amelyik hivataltol kaptad a papirt oda kellene bemenned és elmondanod ezt, kérve, hogy mutassák meg azt a hivatalos iratot amelyiken te átvetted.
2018. okt. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá, mert lehet, hogy egy formanyomtatványt kaptál, mivel nem jelentetted be a hivatalnak, hogy munkába álltál és ők meg korábban kiküldték a pénzt.

Attól, hogy nem vetted át, náluk a kifizetve rovatban van jelenleg.

Ahogy #1 írta, menj be és szólj nekik, hogy nem vetted át a pénzt. Gondolom a postán kering, arra várva, hogy átadhassák neked, mert ha jól emlékszem 2 hétig még próbálkoznak vele és csak utána megy vissza a feladóhoz azzal, hogy a címzett nem vette át.

2018. okt. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!