Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan lehet javaslatokat...

Hogyan lehet javaslatokat tenni, és kiállni a jogainkért?

Figyelt kérdés

Manapság sokszor felmerül a probléma hogy az egyszerű magyar ember el van nyomva, és előjönnek a megmondóemberek hogy ezt így kell megszokni, mert nem volt ez máskor sem jobb.

A lényeg: nálam a konkrétum az egészségügy (nincs megfelelő dolgozó), oktatás (technikai problémák), reklámok, vallási kérdések (szombaton dolgozni kell, keresztény vagyok, a törvény előírja a szombatot). Sohasem tisztázták a jogaim, és fontosnak tartanám pl. hogy 16 éves koráig mindenkinek legyen ez tiszta, és a reklamációk alapján legyen leszűrve a többség által elfogadott állami törvény.


A probléma: Még csak azt sem tudom kihez fordulhatok, hogyan tudok hatékonyan tüntetést szervezni, hogy ne vonjanak érte felelősségre. Ugyanis itt nem tehetem azt, hogy homokba dugom a fejem, különben a szeretteim a hiányos egészségügyi ellátás miatt lehet hogy miattam szenvednek, vagy kerülnek életveszélyes állapotba.


Ezért szeretném tudni, hogyan léphetek, hogyan találhatom meg mindig a felelős személyt, és mit tegyek ha az a felelős személy elutasítóan vagy passzívan reagál, valamint hogyan indíthatok békés tüntetést a jelenlegi törvényeket és jogainkat tekintve. A kérdés pártfüggetlen, és arról nem szeretnék vitát nyitni, célirányos válaszokat kérnék ha lehet.



2018. okt. 15. 10:03
 1/1 MDaniel98 ***** válasza:
A keresztények mindig si dolgozhattak szombaton, ha nem vagy zsidó ez nem kellene, hogy bármikor máskor gondot okozzon.
2022. júl. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!