Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Külföldön is van lehetősége...

Külföldön is van lehetősége az embernek kijelentkezni a TB járulék fizetése alol?

Figyelt kérdés
Ha tegyük fel az ember úgy megy külföldre hogy előtte nem jelentkezik ki a TB járulék fizetése alol , akkor azt később megteheti a hozzá legközelebb lévő magyar követségen ? Vagy muszály visszamenjen Magyarországra csupán azért hogy azt el tudja intézni ?

2018. okt. 17. 14:00
 1/10 anonim ***** válasza:
18%

Magyarországon van lehetőség kibújni alóla?

Mondj már erről infókat, mert egy forintot nem vagyok hajlandó a magyar egészségügybe fizetni, ahol egy rutinvizsgálatra 6 hónapot kell várnom.

2018. okt. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Konkrétan miféle egzotikus bajod van, hogy 6 hónapot vársz egy vizsgálatra? Én összesen nem vártam ennyit a magyar eü-ben vizsgáltra. Valami speciális agybaj esetleg?


Amúgy ne feledd, hogy az OECD országokon belül nálnuk az egyik legrövidebb a várólisták hossza.

2018. okt. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
18%

Második fideszes válaszolónak üzenek, hogy hazudsz.

Nálatok fideszeseknél már teljesen beütött az elmebaj.

Most nem tudom, hogy ezt pénzért csináljátok, mert akkor megértem, vagy ingyen vagytok ekkora gazdasági, és erkölcsi analfabéták?

2018. okt. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%
2018. okt. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2018. okt. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ám mi a helyzet ha az ember az EU-n kívül dolgozik ?
2018. okt. 17. 16:43
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

#2 nézz utána, hogy mire mennyit kell várni komcsi!


De 1 hónap is sok, nekem pl térdszalag szakadás gyanúra 1 hónapra adtak MR időpontot. Ha szakad volna, addigra már késő lett volna a kezelés.


De mentem magánba, másnapra adott időponttal, ami mellesleg állami magán... csak ha fizetsz nem hónapokra adnak időpontot.

2018. okt. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szóval akkor a 6 hónap is kamu volt, mint minden, amit idehazudsz, értem.
2018. okt. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ma 16:43

Szerintem a követségen felvilágosítanak.

2018. okt. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem biztos, de lehet, hogy ez segít:


[link]

2018. okt. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!