Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egyik ismerősöm pénzmosásban...

Egyik ismerősöm pénzmosásban vesz részt, tudom névtelenül jelenteni?

Figyelt kérdés
Üdv! Egy olyan kérdésem lenne, hogy egy ismerősöm elég komoly pénzmosásban vesz részt. Elég szépen kijátsszák a rendszert, és elég nagy pénzösszeget szerez, ezáltal eléggé nagy arca is lett. És szeretném azt az önelégült vigyort egy kicsit letörölni az arcáról. Tudomásomra jutott, hogy elég gyanús pénzmozgás található az egyik bankszámláján. Van lehetőség arra ,hogy valahol jelenteném ezt az illetőt, hogy nézzenek rá a bankszámláira? nagyon fontos, hogy mindezt névtelenül szeretném megtenni. Úgy hogy, ha esetleg bírósági ügy lenne belőle, akkor se derüljön ki ,hogy én indítottam az egészet. Lehetséges az ilyen, vagy hagyjam az egészet...

2018. okt. 22. 15:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
17%
Savanyú a szőlő, hogy te egy kis ruppótlan lúzer vagy, ő meg kezdett valamit magával. :D Inkább növessz gerincet. :D
2018. okt. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
29%
2018. okt. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
63%

[link]


Az #1 meg egy lelki szegény, aki addig sem jutott el, hogy a pénzmosással őt lopják meg...

2018. okt. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Szoval kedves #1-es. Az a normalis aki igy szerzi meg a pénzét? :) gratulalok
2018. okt. 22. 16:23
 5/19 anonim ***** válasza:
51%

@16:23


Nem mondtam hogy normális.

De a te kicsinyes bosszúforralásod sem. Mert hát teljesen nyilvánvaló hogy nem azért akarod feldobni, mert annyira kötelességtudó mintapolgára vagy, hanem csak egy rosszindulatú besúgó pondró. Szinte érzem még Kádár jancsi szellemét az éterben. :D

2018. okt. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 árokpart ***** válasza:
65%
Jó oké ez mind szép és igazad van, de hogyan bizonyítod be, mert azt is kell nem elég, hogy te azt állítod. Attól még, hogy sok pénz van a bankszámláján ahhoz senkinek semmi köze azzal még az égadta világon semmit nem követett el. Ameddig ha nem alkalmazott és nem is vállalkozó esetleg, amíg fizeti rendesen maga után a havi egésszégügyi járulékot addig még a NAV sem fog foglalkozni vele (sima magánemberként ezen kívűl az állam felé passzív státuszban semmilyen más adókötelezettség nincsen jelenleg Magyarországon) nemhogy más hatóságok. Nem tudom mit értesz nagy arc alatt, de ha nem balhés, még garázdaság miatt sem kerül látókörbe addig az égvilágon nem követett el semmit.
2018. okt. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
26%
Mér nem mész el dógozni? Akkor neked is lennének gyanús pízmozgások a számládon.
2018. okt. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Hat jo, latom akkor ez egy ilyen vilag:)) hagyni kell a faszba. Hiszen ez a normalis, mindenki lopjon, csaljon, hazudjon...
2018. okt. 22. 18:01
 9/19 anonim ***** válasza:
45%

Mármint pénzhamisítási ügy (ami bűncselekmény)?

Vagy csak feketén (is) kapja a fizetését (mint egyébként sokan)?

2018. okt. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
26%
Ha nálad lenne az igazság, akkor nem a pondró effectet használnád, hanem névvel és a valós címeddel vállalnád a dolgod. De mivel ehhez már gyáva vagy, és külön kihangsúlyoztad, a neved eltitkolását, hogy ki ne derüljön, csak egy utolsó senki besúgó vagy semmi több.
2018. okt. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!