Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Politika » Törvények, jog

A kérdés

Hogyan tudnék telefonszámot visszakeresni?

A kérdés nem feltétlenül került rossz kategóriába. Problémám az lenne, hogy próbáltak volna pénzt kicsalni tőlem, egy telefonszámot sikerült a csalótól megszerezni, viszont tanácstalan vagyok, hogy egyszerű emberként miként tudnám visszakeresni, egyébként 45-ös körzetszámú a telefonszám.

Keress kérdéseket hasonló témákban: csalás, telefonszám, jog

nov. 8. 21:29  Privát üzenet  

A válaszok
Tudakozó

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont nov. 8. 21:32 Privát üzenet

De miért te akarod kinyomozni? Menj a rendőrségre és jelentsd be az ismeretlen tettest csalásért!

Majd ők tudják a módját, hogy a telefonszámot kinyomozzák!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont nov. 8. 21:40 Privát üzenet

[link]

Vótmá?

Ha nem megy, ennél többet te, mint magánszemély nem tehetsz. Ha csak megpróbálkoztak a csalással, de nem adtál semmiféle pénzt, nincs baj. Le kell tojni magasról. Ha sikerült a csalás, akkor meg feljelentést teszel, aztán ha a rendőrséget érdekli, majd megkeresik, ki az, mert nekik ki fogja adni a szolgáltató az előfizető azon adatait is, amiket te nem érhetsz el.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont nov. 9. 08:35 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

otp bank nevében, írt egy sms-t, hogy nyertem az egyik nyereményjátékon és átutalt nekem kemény 100 forintot, mellé pedig azt az üzenetet, hogy "xy" számlaszámra kéne pénzt feltölteni, hogy megkaphassam a dupláját.. és a telefonszám amiről jött ez az üzenet, az van meg nekem.

Természetesen én nem küldtem semmit sem, viszont gondoltam jó lenne megtudni, hogy az adott csaló merre fele lakik :D

# 4/4Időpont nov. 9. 11:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ki kell töltsek egy internetes hivatalos űrlapot, ahol kérik a telefonszámomat, azonban nincs telefonszámom. A weboldal nem engedi elküldeni az űrlapot, mert kötelező megadni a...
Hogyan tudnám visszakeresni azt a telefonszámot amit november 5. -én felhívtam?
Hogyan kereshetek meg egy személyt, ha telefonszámot tudok csak?
Tudd adni valaki olyan telefonszámot, ahol ingyenes jogi tanáccsal ellátnak?
Hogyan töröltessek egy telefonszámot az Amway rendszeréből?
Szeretnék visszakeresni egy vezetékes telefonszámot 5 évre visszamenőleg, hogy csináljam?

Kérdések a Politika rovatbólKérdések a Törvények, jog rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!