Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan tudnék telefonszámot...

Hogyan tudnék telefonszámot visszakeresni?

Figyelt kérdés
A kérdés nem feltétlenül került rossz kategóriába. Problémám az lenne, hogy próbáltak volna pénzt kicsalni tőlem, egy telefonszámot sikerült a csalótól megszerezni, viszont tanácstalan vagyok, hogy egyszerű emberként miként tudnám visszakeresni, egyébként 45-ös körzetszámú a telefonszám.

2018. nov. 8. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudakozó
2018. nov. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

De miért te akarod kinyomozni? Menj a rendőrségre és jelentsd be az ismeretlen tettest csalásért!

Majd ők tudják a módját, hogy a telefonszámot kinyomozzák!

2018. nov. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

Vótmá?

Ha nem megy, ennél többet te, mint magánszemély nem tehetsz. Ha csak megpróbálkoztak a csalással, de nem adtál semmiféle pénzt, nincs baj. Le kell tojni magasról. Ha sikerült a csalás, akkor meg feljelentést teszel, aztán ha a rendőrséget érdekli, majd megkeresik, ki az, mert nekik ki fogja adni a szolgáltató az előfizető azon adatait is, amiket te nem érhetsz el.

2018. nov. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

otp bank nevében, írt egy sms-t, hogy nyertem az egyik nyereményjátékon és átutalt nekem kemény 100 forintot, mellé pedig azt az üzenetet, hogy "xy" számlaszámra kéne pénzt feltölteni, hogy megkaphassam a dupláját.. és a telefonszám amiről jött ez az üzenet, az van meg nekem.


Természetesen én nem küldtem semmit sem, viszont gondoltam jó lenne megtudni, hogy az adott csaló merre fele lakik :D

2018. nov. 9. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!