Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi lehet az oka, hogy nem...

Mi lehet az oka, hogy nem kaptam kézhez a vádiratot?

Figyelt kérdés

Tisztelt Hozzáértök!

Ügyemben kérnék segítséget, az illetékes szervtöl ugyanis nem kapok.

2018.03.08-án megkaptam az ügyésztöl a levelet ,miszerint megküldte a vádiratot a Járásbírósàghoz. Azóta se kép ,se hang... Hiába kérdezem az ügyészséger,vag6 a bíróságot, vagy nem veszik fel,vagy ha igen, nincs érdemi válasz.

A bíróságnak már nem ki kellett volna postáznia a vádiratot? Volt közben egy másik targyalásom,ahol a felfüggesztett börtönbüntetésemet átváltották letöltendöre, mert végrehajtandószabadságvesztést kaptam,ami egyyelöre nem jogerös. Nem tudom,hogy ez befolyásolhatja-e ,hogy meg mindig nincs a másik ügyemben kikézbesítve a vàdirat.

Évekkel ezelött követtem el a büncselekményeket, azóta tiszta vagyok. Gondoltam arra is,hogy a bíró vagy az ügyész tanakodik,hogy elözetesbe rakjon-e a màsik nem jogerös ítélet miatt, e nem èrtem,hogy akkor mire várnak.



2018. dec. 2. 00:39
 1/1 MDaniel98 ***** válasza:
Érdekes pedig már kézhez kellett volna kapnod.
2022. júl. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!