Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egy jo ugyved meg tud vedeni...

Egy jo ugyved meg tud vedeni a bortonbuntetestol? Van par ugyem amikre letoltendot kaptam felfuggesztve. Most elkovettem egy ketto lopast amivel lebuktam. Elvileg most jonne az hogy leulom

Figyelt kérdés
Egy jo ugyved meg tudja oldani hogy ne keruljek bortonbe? Nem vagyok veszelyes bunozo... csak egy piti tolvaly. A kerdesem csak az hogy az ugyved el tudja rendezni??
2018. dec. 5. 21:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%

Remélem nem találsz olyan ügyvédet, aki kidumál belőle, üld csak le szépen!

Remélem legalább multi cégektől loptál, nem nehezen pénzt kereső családoktól...

2018. dec. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
86%

1. -ha lopnod kell, miből fizetnéd azt az ügyvédet?

2-csodára ő sem képes. Ha a bizonyítékok ellened szólnak, esetleges beszámolók, stb., akkor ő se menthet ki.

2018. dec. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
21%

Dehogynem... első te cigány vagy. Ha nem vagy mostantól az vagy. 2 családod van. Ha nincs akkor is van. 3. Éheztél és a családnak kellett. Na egy jó ügyvéd már le is faragott pár hónapot.

Jah meg dolgoztál is csak baleset ért.

2018. dec. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

1 te ne remelj semmit

2 ne a penzell foglalkozz

A kerdesre a valaszt olyantol varom aki ezt tanulja esetleg a szakmaja vagy ert hozza

2018. dec. 5. 22:03
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
1-es vagyok, ez a szakmám, ne aggódj, ilyet elvből nem vállalok soha. Reménykedni meg lehet :)
2018. dec. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez barátom műanyaglakat.
2018. dec. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Bármit el lehet érni egy-két jó ügyvéddel. Vannak példák erre a magyar jogtörténetek között:

[link]

2018. dec. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%
huhuhuuuuu.. biri börike lesz! Vazelint vigyé!
2018. dec. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Remelem lecsuknak:)) ilyen emberek szabadlábon más meg ejjel nappal dolgozik.De tudod a mondást addig jár a korsó a kútra míg el nem törik
2018. dec. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt le kell ülnöd, viszont egy ügyvéd tud ebböl faragni. Akkor kell leülnöd a felfûggesztett börtönbüntetèst,ha most letôltendöre itélnek.ami valószínü,hisz a felfûggesztett alatt követtél el újabb büncselekményt. Elözetesbe nem raktak?
2018. dec. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!