Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az törvényes, ha egy prosti...

Az törvényes, ha egy prosti azért nem fogadja a vendéget mert roma?

Figyelt kérdés
Olyan mint ha bemennél a boltba és nem szolgálnának ki, mert roma vagy. Hollandiában meg lehet tenni ugyan ezt?

2018. dec. 8. 11:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Kérd el a panaszkönyvet máskor.
2018. dec. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%

Természetesen. Nekem is mondtak már ilyet, pedig nem vagyok roma csak cigányosan beszéltem a telefonba a csajjal.

Így kerek perec megmondta, hogy ne haragudjak de romákkal nem, én meg nem magyarázkodtam, letettem. Mért ne lenne törvényes? Te örülnél ha törvény kénszerítene, arra hogy dugj azzal akivel nem szeretnél?

Jó nagy csicska vagy.

2018. dec. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
valszeg a cigány stricije tiltotta meg neki mert ismeri a fajtáját
2018. dec. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%
Most minek kő ézt gázsi? Monntam hogy azé nem bhatsz meg mert a hugod vaok.
2018. dec. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%
És amikor azért nem mehet análba, mert túl nagy? Hát tehetsz róla, hogy akkora? De most komolyan, ez is tök ugyanaz a kategória, mint amikor a bőrszíned alapján nem szolgál ki úgy, mint másokat. Csak a farokméret az nincs külön nevesítve az Ebktv. 8. § felsorolásában, mert ezt az egy esetet leszámítva általában nem alkalmas a közvetlen hátrányos megkülönböztetésre. Meg nyilván hülyén nézett volna ki, ha így beleírják konkrétan a törvénybe.
2018. dec. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
22%
Az se törvényes, ha egyáltalán bárkit fogad a prosti - úgy, hogy nincs bejelentve. Mert hogy ha nem ad számlát, akkor tök mindegy, kit fogad, kit nem fogad, megszegi a törvényt. De mivel a 90%-uk nem számlaképes, a kérdés tárgytalan, a maradék 10%-ra meg majd kitalálnak valamit.
2018. dec. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Na igen ez kényes kérdés, mert a boltban nem tagadhatják meg a kiszolgálást csak azért mert cigány vagy. De szexre meg nem kényszeríthetsz rá senkit se. Szerintem ha valaki ezért perelni akarna akkor az utóbbi lenne az erősebb érv.
2018. dec. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy mindkét fél beleegyezésén alapuló dolog. Ha egy nő nem szexel veled őt is bepereled?
2018. dec. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%
Törvényes, mivel ez másfajta szolgáltatás, pont úgy mint a személyi edzőség, gyerekfelvigyázás, magántanárság stb. Ilyen esetekben a személyes elvárások is alkalmazhatók.
2018. dec. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
20%
Mivel a prostitúció eleve törvénytelen ezért a kérdésednek nem sok értelme van. De igen, megteheti, te pedig max a sóhivatalba mehetsz.
2018. dec. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!