Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Munkahelyi zaklatás esetén...

Munkahelyi zaklatás esetén mit tegyek?

Figyelt kérdés

2018. dec. 12. 10:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
verd meg aki zaklat?
2018. dec. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

1) Szólsz a zaklatónak, hogy hagyja abba.

2) Szólsz a zaklató felettesének.

3) Ha olyan mértékű a zaklatás, szólsz a rendőrségnek.

2018. dec. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem szóltam, hogy hagyja abba, elég evidens, hogy nem akarom, hogy zaklassanak. A HR-nek szólnék.
2018. dec. 12. 10:31
 4/14 anonim ***** válasza:
Márpedig ha nem szólsz, akkor nem fogja abbahagyni. Ha másképp nem, írd meg neki facebookon mikor hazaértél. Talán ott jobban meg tudod majd fogalmazni, mintha ott helyben kéne megmondanod neki.
2018. dec. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ha szólok, akkor sem hagyja abba. Amúgy sem beszélek vele.
2018. dec. 12. 11:07
 6/14 anonim ***** válasza:
Azért csak szólj neki. És utána szólj a felettesének!
2018. dec. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%
Azért is érdemes szólni neki, mert lehet hogy nincs vele tisztában, hogy neked ez kellemetlen. Nem kell rögtön kivégzőosztagot hívni rá.
2018. dec. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hittem az embereknél alapvető dolog, hogy nem hagyják magukat piszkálni.
2018. dec. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Mikor visszaszóltam, csak még rosszabb lett. Igazából nem is lett volna nagy gond, ha nem szólok vissza. De ez csak olaj volt a tűzre. Ez általában így van. Gyerekkoromban sosem találkoztam ilyen emberekkel pl. az iskolában, mint a munkahelyen, nem tudom, mi a hatékony ellene. Azt hiszem, nem szóltam vissza elég határozottan.
2018. dec. 12. 14:39
 10/14 anonim ***** válasza:

A helyedben először írnék neki egy e-mailt céges címedről céges címére. Az élességét a cselekedetéhez igazítsd. Ha csak egy szerencsétlen illúziója van, hogy nálad bevágodhat, akkor ne légy atom ellenséges. Ha viszont pofátlanul vagy aljasul műveli, akkor mondd meg, hogy amit művel az egyáltalán nem vicces, maximálisan felháborít.


Jó esetben már ez visszatorpantja egy kicsit, mert sok helyen a vezetés az e-maileket csekkolja. Ha folytatódik, akkor szólítsd fel hangosan, hogy ezt azonnal hagyja abba. Ez már a sokadik eset, írásban is figyelmeztetted, most már nem tűröd.

2018. dec. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!