Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egy vendéglátóegységben...

Egy vendéglátóegységben nagyon durván megsértettek, hogy lehetne elérni, hogy legyen valami következménye?

Figyelt kérdés
Budai, 2. kerületi menzás helyen, megkérdeztem a tálaló pultnál a kiszolgáló csajszit, h mennyibe kerül a nagy adag leves (nincs kiírva sehol) és a háttérből éppen odajött - új adag köretet a hátsó részből előrehozó - munkás halkan de jól hallhatóan odaszólt h "2500 a q*rva anyád". Szóltam a konyhafőnöknek, odahívattam a beszóló ember is, de letagadták, sőt még azzal fenyegetek, hogy én rosszul hallottam és ha folytatom akkor ők meg rosszul úgy hallották, h megfenyegettem őket h az utcán folytatjuk. Természetesen az egészet leírtam a vásárlók könyvébe d nem sok esélyt látok rá, h bármi következménye legyen.

2018. dec. 12. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:

A legdurvább következmény az lehet, hogy nem mész oda többet, és ettől majd jól tönkremennek.

Se egy hangfelvételed nincs, se egy tanúd, így feleslegesen idegesítetted magad a vásárlók könyvével is.

Az ilyesmit el kell felejteni mielőbb, mert csak neked lesz rosszabb, ha két hétig ezen rágódsz.

2018. dec. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sokat nem. Viszont a google-ban vagy a facebookon, ahol van a cégnek valami oldala írhatsz értékelést, ahol leírhatod, hogy minősíthetetlen hangon beszélnek a vendéggel. Nem kell részletezni, de írd le.
2018. dec. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Pincér, kérek egy rostélyost parasztosan!"

"Nesze, b***meg!" :D

2019. jan. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!