Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Találtam egy YouTube csatornát...

Találtam egy YouTube csatornát ami arról tesz fel tutorial videókat hogy torrentes (crackelt) játékokat hogyan kell letölteni és feltelepíteni. Ez nem illegális? Vagy nem ütközik szabályzatba?

Figyelt kérdés

Leírásban még torrent oldalak linkjét is beszúrja.


Csak azért lepődtem meg mert ahogy láttam már rengeteg játékkal eljátszotta és vannak 3-4 éves videói is. Ebből kiindulva gondolom én a YT már törölte volna ha akarja vagy nem?



2018. dec. 16. 10:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Youtubera másodpercenként több évnyi videót töltenek fel. Szerinted lehet ellenőrizni minden videót?

Ha jelentik és jogsértőnek találják törlik a videót. Ha túl gyakran történik, akkor a fiókot is. De 5 percig se tart készíteni újat.


De ez olyan, hogy én neked valami kárt okozok, akkor 3. személynek ebbe nincs beleszólása. Jogilag csakis te, a sértett, tehetsz bármilyen jogi lépést.

2018. dec. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!