Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Politika » Törvények, jog

A kérdés
danixxxx nevű felhasználó kérdése:

Van csend rendelet a 18. kerületben?

A problémám annyi, hogy már 12:00 óta ugat a szomszéd telken egy kutya, nagyon hangosan ugyan abban az ütemben Vasárnap este van már 20:43 és még mindig kitartóan ugat.

Nem hiszem, hogy csak engem zavar, van erre valami rendelet vagy, jog ami védi a pihenni akaró embereket ebben az esetben?

Keress kérdéseket hasonló témákban: kutya, ugatás, csendrendelet, jog, Budapest, XVIII. kerület

2018. dec. 16. 20:45  Privát üzenet  

A válasz

Nincs olyan hogy csendrendelet.

A helyi jegyzőt keresd meg.

Ez birtokháborításnak, birtoksértésnek számít.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2018. dec. 16. 21:50 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért van túl sok törvény, rendelet, szabály?
Ez a rendelet még érvényben van-e, hogy régi könnyűgépkezelőivel, most nehézgépet kezelhetek?
Klíma: Normális élethez való jog Vs. Városkép-védelmi rendelet?
Lányom 3 éves kora óta fogyatékos, mozgás és látás. A mai napig én gondozom, most 51 éves. Jár nekem a nyugdíj kiegészítés, a havi 50 ezer forint, ami a mostani rendelet szerint...
Egy kisvárosban lakom. Honnan lehet tudni, hogy van-e csend rendelet, és az mit tartalmaz? Pl. Mikor vághatok füvet?
Létezik olyan, hogy Csend-rendelet?

Kérdések a Politika rovatbólKérdések a Törvények, jog rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!