Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egy áruházban fizetés után...

Egy áruházban fizetés után amikor mentem kifelé becsipogott a kapu, a pénztáros szólt hogy menjek vissza, visszamentem és az ismételt áthaladáskor nem volt semmi (természetesen nem loptam semmit). Mással is volt már ilyen? Lehet valami következménye?

Figyelt kérdés
Se jegyzőkönyv, se semmi nem volt a helyszínen

2018. dec. 23. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmi.
2018. dec. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam volt már ilyen, de letudtam azzal, biztos megzavarta a telefonom.
2018. dec. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem is egyszer, sőt egy cipősüzletbe veszek csak cipőt es amikor mentem be akkor csipogott a cipőre levetette velem lehuzta a magneses asztalon es mar jo volt, ebből nem csinálok problémát hisz nem lopok amit veszek kifizetem es kesz
2018. dec. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég gyakori, sok helyen a biztonsági őrök is már csak legyintenek. Nincs semmi következménye. Ritkán azért megnézik, nem bunkón, motozósan, hanem normálisan, hogy mi csipoghatott. Gyakran csak elfelejtik levenni a bilétát a termékről.
2018. dec. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 belapus ***** válasza:
100%

Velem is előfordult már többször.Következménye akkor lehet, ha találnak nálad olyan árut, amely nem szerepel a számlán, és nem is tudod igazolni, hogy máshol vásároltad.

Két hete jöttem ki egy drogériából, sípolt, újra átmentem, nem sípolt.Találgattuk a biztonsági őrrel, mi lehet, majd rákérdezett: vásároltam-e egy adott cipőboltból ?

Mondtam neki, pont olyan cipő van rajtam, mire bólintott, hogy menjek nyugodtan.

2018. dec. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mégis milyen következménye lehetne a semminek? Ilyenkor mire gondolsz? Miről kellett volna jegyzőkönyvet felvenni? És minek?
2018. dec. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van egy kabátom, aldiban vettem, becsipog a cbaban és a lidlben, semmi más üzletben nem
2018. dec. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ismerősöm vásárolt valami fagyasztott élelmiszert egy multinál (elfelejtettem, milyent mondott), és a kijáratnál csipogott a kapu. A biztonsági őr már azzal ment oda hozzá, hogy vásárolt-e ilyen fagyasztott cuccot. Mondta, hogy igen, erre már a blokk se kellett az őrnek, csak elnézést kért a kellemetlenségért. Ők is unják már egy idő után.
2018. dec. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!