Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kihez lehet fordulni, ha 3...

Kihez lehet fordulni, ha 3 tüntetésen is voltam decemberben, de még mindig nem utalt érte pénzt Soros?

Figyelt kérdés
2019. jan. 3. 13:04
 1/8 szántóvető ***** válasza:
66%
a phszichiátriára.
2019. jan. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
A Fidesz kormányhoz. A sok 'sorosista" várja a pénzt amiről a Fidesz folyamatosan beszél csak az a baj, hogy Sorosnak meg még nem szóltak az egészről. :D
2019. jan. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Bayer Zsolthoz.
2019. jan. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
8%
A Soros embereihez, vannak bőven... Ott az egész LMP meg a Jobbik!
2019. jan. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyértelmű hogy azorbánhoz és a fideszhez kell fordulni ezügyben, ugyanis azorbán és a fidesz állítja hogy aki tüntet azt Soros fizeti azok mind Soros emberei.

Bíróságon a bíró kérdést tesz fel a tüntetőnek: ön pénzért tüntetett? válasz nem, Ön ismeri Soros Györgyöt? válasz, nem, kérdés, ismer olyan tüntetőt aki ismeri Soros Györgyöt? válasz nem, erre a bíró mi a fa-sz-om-ról beszél akkor azorbán meg a fidesz. :)))

2019. jan. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
21%
De irigylem azokat akik ráérnek tüntetésre eljárni.... Komolyan beszélek!
2019. jan. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
14%
Én sem értem. Nem hogy dolgoznának.
2019. jan. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ettől a Fidesz kormánytól amúgy kitelik, hogy még a soroslibsiknek járó soros lóvét is ellopja! :D
2019. jan. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!