Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kábítószerrel való visszaélés...

Kábítószerrel való visszaélés vétség (marihuána-fogyasztás) gyanúja esetén milyen sikerrel lehet arra hivatkoznia a védelemnek, hogy több, mint 2 évvel korábban történt a fogyasztás, így elévült az ügy?

Figyelt kérdés
Mivel a THC zsírban jól oldódik, így jóval később is kimutatható lehet a drogfogyasztás.

2019. jan. 4. 00:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Részleteket kérünk, ez így semmi.


Általában vizeletmintára alapozzák. Vagy vérvételre.

2019. jan. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Magyarországon a kábítószer használata,terjesztése, és előállítása tilos. A következményektől már félsz de a használatától amikor csináltad nem? Ez hívják szívásnak (érted mint a marihuánát) :D
2019. jan. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Használatért max kapsz fél év elterelő előadást.
2019. jan. 4. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Már a büntetéstől így félsz, akkor már bele se megyek miket szívsz te be valójában a mariskával együtt, mert annyira megijednél képes lennél öngyilkos lenni tőle.
2019. jan. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Drazicc ***** válasza:
100%
Ha tényleg 2 éve szívtál utoljára akkor azt vizeletből nem fogják kimutatni, és ha jól tudom vérből sem.
2019. jan. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt kérdeztem csak, hogy mennyire sikeres egy ilyen védőbeszéd. Ez egy jogi kérdés, nem drogozáshoz kérek segítséget.
2019. jan. 6. 15:13
 7/8 anonim ***** válasza:
#4 Én nem vagyok az a félős fajta, lennél szíves felvilágosítani azokról a szőrnyű anyagokról okos tóni?
2019. jan. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

És mi a gyanú?

Gyanú akkor áll fent, ha valakit ha elkaptak feltolja a kábítószer-fogyasztót. Ilyen pletyka szintű dolgokra nem fog felülni sem a rendőrség / sem a bíróság. A vizeletminta adását amúgy is meg lehet tagadni. Ekkor vért vesznek az illetőtől. Abban néhány napig lehet kimutatni. Szerintem ne mondj ilyeneket senkiről, mert még egy rágalmazást is rádhúz, ha van esze.

2020. márc. 12. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!