Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit csinálnak a lefoglalt...

Mit csinálnak a lefoglalt kábítószerekkel?

Figyelt kérdés
Néhány napja olvastam hogy több alkalommal is hatalmas mennyiségű kábítószereket sikerült lefoglalni és elkezdett foglalkoztatni hogy a lefoglalt kábítószerekkel mit kezdenek? Tárolgatni nem lehet őket, mert akkor Magyarországon már csak kábítószer raktárak lennének és mind tele. Megsemmisíteni égetéssel lehetne, de például a fű megsemmisítő nagyon szeretheti a munkáját plusz az a rengeteg füst kikerül a levegőbe és akkor 1 ember helyett 1000 fog betépni. Az egyetlen ésszerű és legális megoldás, ami még születhetne hogy felajánlják laboroknak kísérletezésre de mondjuk 10 kg füvet sem olyan könnyű elkísérletezgetni, 1 évig azzal az egy lefoglalással kísérletezgetnének és folyamatosan foglalnak le újabb és újabb akár kisebb adagokat is de akkor is folyamatosan "visszatermelődik" az elkísérletezgetett kábítószer. Esetleg még gondosan valami nejlonba csomagolni és elásni, de valamelyik őrült biztos megtalálta volna már hogy hova ássák és az összeset ellopta volna. Akkor még is hova teszik azt a sok kábítószert?

2019. jan. 9. 07:02
1 2
 1/13 anonim válasza:
Én úgy tudom megsemmisítik
2019. jan. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És hogy lehet megsemmisíteni? Mert nekem az égetés az egyetlen ami eszembe jut, de ha 10 kg füvet elégetek aznap az egész megye boldog lesz.
2019. jan. 9. 07:18
 3/13 anonim ***** válasza:
Valszeg veszélyes hulladék megsemmisítőben.
2019. jan. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 LazyJones ***** válasza:
62%
Kijelölik dajcstomit megsemmisítésre.
2019. jan. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
LazyJones! Először azt hittem az valami technológia vagy eljárás és utána néztem meg jobban hogy az Deutsch Tamás lenne. :D
2019. jan. 9. 07:58
 6/13 anonim ***** válasza:
61%
Fogyasztják, nehogy kárba vesszen 😂
2019. jan. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%
Eladják a kínaiaknak, azok meg terítik pekingben :XD
2019. jan. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%
A rendőrök szokták árulni diszkókban. Ami meg a nyakukon marad azt megsemmisítik.
2019. jan. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Elkobozzák, majd pedig megsemmisítik. Nyilván ennek megvan a maga módszere, hogy azt hogyan teszik.
2019. jan. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"És hogy lehet megsemmisíteni? Mert nekem az égetés az egyetlen ami eszembe jut, de ha 10 kg füvet elégetek aznap az egész megye boldog lesz"

Hulladékégetőbe megy vagy veszélyes anyag megsemmisítőbe, nem valami tábortűzre az emberek közé...

Mellesleg 10kg az lepkefing. Semmi különösebb hatása nem lenne akkor sem ha tényleg nyílt lángon égetnéd és ott állnál mellette. Ilyen minimális mennyiség pillanatok alatt eloszlik a levegőben.

2019. jan. 14. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!