Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Pénzvisszafizetési garancia...

Pénzvisszafizetési garancia ugyanúgy jár bontott parfümre?

Figyelt kérdés

A Notino-ról rendeltem egy parfümöt, amit ma kézhez kaptam, és hát elég silány minőségű. Semmi intenzitása és a tartóssága 0 az eredetihez képest, maximum az illat ami hasonló.


Pedig hetekig olvasgattam véleményeket, tapasztalatokat stb. melyek 99%-ig pozitívak voltak. Valamint az oldalon is úgy hírdetik magukat, hogy 100% eredeti minőség. (nyilván tudom ez marketing fogás, viszont jogi környezetben ezt relevánsnak vélem). Így meg voltam győződve arról, hogy nekem is pozitív élményem lesz velük kapcsolatban. Sajnos nem így történt.


A doboz és az üvegcse sértetlen, 4-5x fújtam belőle.

Határidőn belül így is kötelesek visszafizetni a pénzemet, vagy csak akkor lennének kötelesek, ha 1x sem fujtam volna belőle és az eredeti fóliában küldöm vissza a parfümöt?


2019. jan. 10. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Minőségi kifogásra kell hivatkozni
2019. jan. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
pláne neten rendelt cuccnál, elállási jogod van 14 napig.
2019. jan. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fújj még párat, az első 4-5 fújás sokszor alkoholos minden parfümnél.
2019. febr. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!