Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogy lesz holnap személyiigazo...

Hogy lesz holnap személyiigazolvány nélkűl?

Figyelt kérdés

Az autóstáskámból ma valahol eltűnt/elhagytam a személyiigazolványom. Kizárt,hogy ellopták,mert a lakcímkártya,bankkártya,egyéb iratok megvannak,a pénzem is megvan,tehát nem ellopták,mert a személyivel senki nem tud mit kezdeni,meg akkor a pénzt is vitte volna. Elhagytam. A lakásomba sehol nincs,fél napig kerestem,visszamentem a bolthoz is. Semmi.


Holnap 9 órára mennem kell hagyatéki tárgyalásra és személyi nélkűl,hogy?


Az rendben van,hogy holnap megyek újat csináltatni a kormányablakba és.már azonnal adnak is egy ideiglenest,ráadásul ingyen csinálják,de az a gond,hogy délelőtt 9-re menni kell a jegyzőhöz hagyatéki tárgyalásra és hogy lesz ott,ha nincs személyim?

9 előtt sehogy nem tudom megcsináltatni az ideiglenest,mert a kormányablak is 8-kor nyit és sorszám,várakozás stb....


Szerintetek,hogy jelenjek meg hagyatéki tárgyaláson így személyi nélkűl?


Elmondom,hogy mi lett,hátha bemondásra is elfogadják az adatom,valamint mondom,hogy ma fogok új személyit menni csináltatni.



2019. jan. 16. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Jogosítvány, vagy érvényes útlevél van esetleg? Mert azok ilyen szempontból egyenértékű személyazonosító okmányok a személyivel.
2019. jan. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ott a jogsid
2019. jan. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Jogsi, útlevél, anyakönyvi kivonat, sajtóigazolvány, diákigazolvány, állami szolgálati igazolvány?
2019. jan. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bármelyik arcképes igazolványod pótolja. Valójában nincs is szükséged személyire, ha van pl jogsid (amíg be nem vonják).
2019. jan. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!