Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az egész megye minden rendőrsé...

Az egész megye minden rendőrsége tudja?

Figyelt kérdés

Egyszer elkövettem egy lopás vétséget és beidéztek a Szolnoki Rendőrkapitányságra kihallgatásra. A nyomozó aki kihallgatott azt mondta kihallgatás után,hogy űljek ki az iroda elé,várjak egy picit,mert menni kell újnyomatra,fényképre,dns-re és ezekután el lehet menni.

Amikor kiűltem jött ott egy farmerkabátos fickó és mondta,hogy "maga aki lopott"feleltem igen,aztán jött egy másik nyomozó aki mondta,hogy "maga kicsoda is,maga az aki lopott ugye?,feleltem igen,egy nő is jött még de az nem ütötte bele az orrát semmibe. Azon csodálkozom,hogy elkövettem ugyan azt a hülyeséget,de én azt hittem csak az ügyben eljáró nyomozó tudja aki kihallgatott,mert nála volt az ügy,de ezekszerint tudja az egész emelet,sőt lehet az egész épület az egész Szolnoki Rendőrkapitányság. Lehetséges az is hogy csak a bűnügyi részleg tudja,pl.a közlekedési részleg lehet nem tudja,nem tudom.


Ha az egész Szolnoki Rendőrkapitányság tudja az azt jelenti,hogy tudja a Törökszentmiklósi rendőrkapitányság is,mindegy,hogy másik város,mert egy megyében (Jász-Nagykun-Szolnok) megyében van az is? Abban a megyében az összes város rendőrkapitánysága tudja ,mert a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr Főkapitánysághoz tartozikaz egész megye kapitánysága,vagy nem tudják máshol?


Egyik rendőrkapitányság aki ismer megossza az egész megyével a dolgot vagy csak bent azon a rendőrkapitányságon?


Azért kérdezem,mert a Törökszentmiklósi rendőrségen van egy jó ismerősöm aki rendőr és szégyellném,ha megtudná,hogy csináltam egy hülyeséget.



2019. jan. 17. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Pedig megtudja.
2019. jan. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A nav-osoknál az van, hogy a számítógépes rendszer úgy van beállítva, hogy megyén belül bármelyik ügyintéző bele tud menni a megyén belől lakó ügyfél adataiba. De ha az ügyfél állandó lakcíme másik megyében van, akkor nem tud semmit sem intézni, mert a másik megye lakóinak adatai le vannak zárva előle.


Gondolom, a rendőrségen is így van. Megyén belül bármelyik kapitányság láthatja, tudhatja, megnézheti. Sőt épületen belül a szobák "be vannak kamerázva" és mikrofonozva!!!

Bárhol "begőzöl" valaki, a többi szobában látják és ugranak.

2019. jan. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%
Lopni nem kötelező
2019. jan. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Benne vagy a rendszerben, az egész országban bárhol igazoltatnak tudni fogják hogy loptál. Sőt lehet ha külföldre mész és ott igazoltatnak, még ők is lehet látni fogják.
2019. jan. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!