Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egy nem magyar határátkelőn,...

Egy nem magyar határátkelőn, benne lehet e a rendszerben, hogy Magyarországon milyen rendőrségi ügyeim voltak?

Figyelt kérdés

Egy két éve itthon találtak némi füvet az autómban. Amiből igazából nem lett semmi, csak rendőrségi ügy, elterelő aztán megszüntették.

Boszniában voltam kirándulni, haza felé Horvátországba belépésnél, a határőrnek nem igazán tetszett valami, ezért félre állítottak. Majd a határőr közölte velem, hogy adjam oda neki a füvet (természetesen semmi nem volt nálam), mire azt mondtam neki de hát nincs nálam semmi, annyit mondtott tudja hogy biztosan van nálam és inkább adjam elő magam ha jót akarok, mert ha ő találja meg a barátommal együtt le leszünk tartóztatva mindketten. Mondtam nyugodtan végezze a kötelességét, de nem fog semmit találni. Aztán félórán át keresték az autóban, mindkettőnket levetkőztettek, de természetesen nem találhattak semmit, aztán azzal köszönt el hogy tudja hogy füvesek vagyunk, hiába tagadom, de menjünk mert nem tud mibe belekötni.



2019. jan. 19. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Természetesen.
2019. jan. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A magyar hatóságok is hozzáférnek a külföldi ítéletek nyilvántartásához, akkor külföldön miért ne lehetne hozzáférni a magyar bűnügyi nyilvántartáshoz?
2019. jan. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
de nem ítéltek el, csak nyomozás volt, amit megszüntettek
2019. jan. 20. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!