Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Külfödi rokon után örököltem...

Külfödi rokon után örököltem és valami simli van az ügyben. Ki hez forduljak érdemi segítségért?

Figyelt kérdés
Felkeresett az Örökös Kutató és közölték,hogy örörköltem.Nem közölték,hogy mit és mennyit csak azt,hogx többen vagyunk örökösök.Hiába kértem ,hogy szeretném tudni az öröklés tárgyát de sem az Örökség Kutató sem a kinti ügyintéző ügyvéd nem mondott semmit. Egy telefonos beszélgetés alkalmával az Ö.K embere elszólta magát,hogy lakóhajón lakott az elhunyt és több ingatlana is volt és kb 40millió forint kp is van de sok az örökös.Átutaltak 700.000ft-ot.Reklamáltam,s azt aválaszt kaptam örüljek,hogy megkerestek !!! PERELNI AKAROK !!!- a rokonok miatt is. Hová forduljak ???
2019. jan. 21. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Átverés az egész!
2019. jan. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha külföldi a rokon, akkor kérd a követsége segítségét!
2019. jan. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"PERELNI AKAROK !"


Perelj, keress egy ügyvédet!

2019. jan. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Andizsuzsi ***** válasza:

"Ki hez forduljak érdemi segítségért?"


Külföldi örökségekre szakosodott ügyvédhez.

2019. jan. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyszer Örökös Kutató egyszer meg Örökség Kutató. Amúgy meg ha perelni akarsz akkor menj a zöldségeshez és kérd Katikát. Vagy esetleg még egy ügyvédet ajánlanék.
2019. jan. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!