Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Volt párom többször mondta,...

Volt párom többször mondta, hogy öngyilkos szeretne lenni. Az utolsónál kihívtam a rendőröket, jöttek mentők, tűzoltók, akik rátörték az ajtót. (miután 20 percen keresztül nem tudtak bejutni) Hívtak tanumeghallgatásra, mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Mikor bevitték a mentők, akkor a rendőr megkérdezte, hogy ki maradjon a lakásában, azt mondta, hogy én. Majd megszökött a kórházból, hazajött a haverjaival és rám hívta a rendőröket, hogy jogtalanul vagyok ott. Kaptam pofont, amit elmondtam a rendőröknek, viszont utána nem tettem feljelentést. Nincs látlelet, és már továbbléptem. Ma kaptam idézést tanuként. Nem szeretnék feljelentést tenni, nem szeretnék rendőrségre járni. Megmondta, hogy vannak kapcsolatai. Akkor jót akartam. Előtte is volt ilyen, akkor a szüleit hívtam fel, apja a rendőr előtt tagadta. A híváslistámból kiderülne, hogy nem hazudtam, beszéltem velük, de az nem, hogy mit. Mit mondjak a nyomozónak? Nem is tudom pontosan mi miatt hívtak be. azt tudom, hogy van elég problémája. Arra gondoltam, ha tényleg feljelentés lett az ügyből kérek egy mediációt, hogy ott megbeszéljük, hogy félreértés volt. Nem voltam még ilyen helyzetben, lehet, hogy butaságokat írok. Az idézésben sem volt semmi konrét, "tanu meghallgatásos" jogszabályokra hivatkoztak. A volt párom nem akart öngyilkos lenni, csak nekem mondta. Már bánom, hogy kihívtam a rendőröket, de 2 és fél órán keresztül hallgattam, hogy kicsörög a telefonja és megijedtem.

Lehet kicsit összevissza írtam, de nagyon ideges vagyok.


2019. jan. 25. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Első tanács: ha ilyen alakkal közösködsz, mindig legyen a telefonodon egy olyan app, ami elmenti az összes beszélgetést.


Második tanács: ne közösködj ilyen alakokkal.


Magánvélemény: szebb hely lenne most a világ, ha valóban megtette volna azt, amivel fenyegetőzött... Valószínűleg azért mondta, mert zsarolni akart. Ha engedsz a zsarolásnak, akkor az neked sem jó és neki sem (mivel azt látja, hogy működik a dolog, újra és újra élni fog ezzel a hülyeséggel).

2019. jan. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen egy patkány, tiltsd le telefonodon, hozd el a cuccaid és soha ne találkozz vele többet

Ez a legjobb opció amit tehetsz

2019. jan. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 ConnectCare ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy itt bármilyen bűncselekmény megvalósult volna. Szerintem felesleges emiatt aggódni. El kell menni az idézés szerint, vallomást tenni és annyi volt.
2019. jan. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1%

Mi az, hogy megszökött a kórházból?

A kórház nem börtön, addig marad ott mindenki, amíg kedve tartja.

Az a gyanúm, hogy azt a pofont te meg is érdemelted.

2019. jan. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%
Hát miután elfűrészepte a rácsot az ebédhez kapott kenyér héjával, összekötött lepedőkkel kimászott az ablakon.
2019. jan. 26. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kovpet ***** válasza:

"Megmondta, hogy vannak kapcsolatai."


Persze, az ilyenek tuti ismerik a rendőrfőkapitányt, de még a pápát is. Be ne szarj már, elmész, válaszolsz a kérdésekre és hazamész. Semmi törvénytelent nem tettél, nincs miért félned. Kihívni a zsarukat nem törvénytelen. Ha esetleg nem intézkedtek szakszerűen az meg az ő saruk.

2019. jan. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!