Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ittas ügyvéd. No nem "ittas...

Ittas ügyvéd. No nem "ittas vezetés" témakörben, hanem a tárgyalást (ptk. ) megelőző percekben a megbízott ügyvédem a folyosón tömény piaszagot áraszt - délelött -?

Figyelt kérdés
2019. jan. 27. 04:55
 1/6 A kérdező kommentje:
és saját bevallása szerint is "alkoholista". S valóban: indiszponált, ásitozik és nem mellékesen olyan etikai vétségeket követett el az elmúlt hónapokban, amik teljes mértékben ellent mondanak nemcsak az esküjének, hanem morálisan is. Iyenkor mit lehet tenni?
2019. jan. 27. 04:56
 2/6 A kérdező kommentje:

Mint tudjuk: " holló a hollónak nem vájja ki....".

Ügyvédi kamara bármit szankcionélna is?

Hogyan bizonyíthatom?

Szondát csak nem vihetek 2 tanuval....

2019. jan. 27. 04:58
 3/6 A kérdező kommentje:
Ui: a kérdés komoly és valós.
2019. jan. 27. 05:00
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Keress másikat

Ezen agonizálni vasárnap éjjel?

2019. jan. 27. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%

Csak ne kapkodj avval a "kirúgással"!

Lehet, hogy a te szempontodból előnyös lesz, ha a tárgyaláson "laza mint a Riga-lánc"!


Én büntető perben fogtam ki egy ilyet, ebben olyasmivel vádoltak amit nem én csináltam.

A tárgyalás elején még azt hittem, hogy a bíró páros lábbal fogja kirúgni a tárgyaló-teremből. Tisztára "elszállt", az Amerikai FILMEKBEN látható taktikákat alkalmazta! Komolyan nem tudtam eldönteni hogy most sírjak, vagy röhögjek? Konkrétan Stark-ot másolta.


DARABOKRA "TÉPTE" A VÁDAT, ÉS BOHÓCOT CSINÁLT A SÉRTETTBŐL!


A vádat elejtették. :)

2019. jan. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi lett a megbízott ügyvédeddel meg a tárgyalással? Másik ügyvéded lett?
2020. okt. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!