Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogy lehet apám barátnőjének...

Hogy lehet apám barátnőjének megmondani, hogy hagyja el a lakást?

Figyelt kérdés
A szitu a következő: apámnak van egy nagyon laza viszonya valami nővel (aki pár éve szépen felszívódott amikor apám rákos lett, aztán visszaszivárgott), és csak a panaszt hallom rá. Decemberben valami mondvacsinált indokkal beköltözött apámhoz, hogy szerelik a gázt, de azóta úgy betelepedett, mint egy kullancs, és nagyon botrányosan viselkedik. Konkrétan úgy tesz, mintha joga lenne ott élni, késő éjjel ér haza és amikor apám alszik, bekapcsolja direkt a tévét, ordibál mindenen, beleköt apa életstílusába (kb 25 éve él egyedül). És nem hajlandó elmenni, noha apám már naponta mondja neki. Akkor vagy átmegy siránkozásba, hogy de nincs fűtés, most meg már arra is ordibál hogy márpedig marad, és majd jól idehívja a fiát. Apám szerint el se vált a férjétől csak külön élnek, de valami szörnyű szenny nőszemély, és már rólam is pofázott a hátam mögött, hogy oda ne merjek menni. Most viszont úgy vagyok vele, hogy igenis megyek, mert apám kéri, teljesen kivan, de túl erélytelen hozzá hogy elzavarja, de azt seakarja hogy én kiabáljak vagy valami, de halom a hangján hogy nagyon kikészült. Mivel még sose voltam ilyen helyzetben, tudnátok segíteni kérlek, hogy lehetne a legkorrektebb módszerrel kitessékelni?
2019. febr. 5. 12:13
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
100%
Ki kell hívni a rendőrséget, hogy nem hajlandó elhagyni a lakást. Hidd el, hamar elfog tűnni.
2019. febr. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%
Azért apád még se akarhatja annyira hogy elmenjen hogy ha még mindig ott van.
2019. febr. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Apádnak kell kitessékelni az illetőt.

Vagy elmegy magától vagy a rendőrség teszi ki.

Ha nem ért a szép szóból, akkor ki kell pakolni az ajtó elé a holmijait és zárat kell cserélni.

Ha cirkuszol, akkor fel kell jelenteni.

2019. febr. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
89%

Keresel a sarki kocsmában vagy keményebb edzőteremben egy "kommunikációs szakértőt", ha te nem vagy képes elmagyarázni neki, hogy viszont látásra!


Amikor elmegy otthonról, akkor zárcsere. A cuccait meg kirakod egy dobozban.

2019. febr. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Felkérés. Erély. Zárcsere. 112 (ha ott nyíg az ajtóban)
2019. febr. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
85%
A lakcím kártyája hova szól? Ha apád címével egyezik, nehéz lesz kirakni. Ha pedig nem oda szól - birtokháborításért kitetetni!
2019. febr. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat... nagyjából én is ezt mondtam neki. És van abban is igazság, amit az egyik válaszoló adott, hogy nem akarja igazán. Bár inkább erélytelenség az oka, meg hogy szinte betegesen kerüli a konfliktust. Szerintem átmegyek a férjemmel este, és én mondom neki hogy menjen el. Ha kell, ki is tessékelem, bár nem akarok fizikai erőt alkalmazni, nehogy rámkenjen valamit később. Ha ott nekiáll tombolni, akkor helyben kihívom a rendőrséget (bár nem tudom, mennyire jönnének ki egy ilyen esethez)
2019. febr. 5. 12:43
 8/24 A kérdező kommentje:
Nem egyezik a lakcímkártya, és természetesen semmivel nem is szállt a költségekbe.
2019. febr. 5. 12:44
 9/24 anonim válasza:
100%
Hát, ha most ki is tudjátok rakni, ha apukád nem áll a sarkára, akkor ez a nő még többször vissza fog szivárogni, ahogy eddig is. Őszintén, mégiscsak apukádnak kell kirakni őt! Ha kell a lelki erősítés, legyetek jelen akár ti is a férjeddel, de neki kell kimondania, hogy távozzon, különben rendőrt hív, és vissza ne merészeljen jönni, azután pedig 3 percen belül zárcsere. Alapvetően szerintem erre a szituációra is vonatkozik az, hogy a szerelmi ügyeket az érintett feleknek kell lezárniuk, nem lehet következmények nélkül beleavatkozni, Ha te teszed ki a szűrét, nem tudhatod, mikor kezdi rá nemcsak a nő, hanem apukád is, hogy apud nem is akarta igazából, hoyg elmenjen... és már holnap újra ott lesz a nő. Mert úgy látszik, fényévekkel erősebb személyiség, még ha alja is, mint apukád. És megsúgom: ha nem ez a nő, akkor lesz még másik tíz, aki ugyanezt meg fogja csinálni apuddal, ha nem szedi össze magát!
2019. febr. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a 10-es írja, a legjobb, ha apukád tessékeli ki. Igaz én utána megmondam a nőnek, hogy még egyszer próbálkozni mer visszajönni a következő kiparancsolás lehet, hogy fájdalmasabb lesz. Teszek a fűtésre, egy elég nagy szívesség lett neki téve, hogy nem kell fagyoskodnia az utcán, akkor húzza meg magát, ne tegyen úgy, mint akinek joga van ott tartózkodni!
2019. febr. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!