Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Bűncselekmény ha valaki...

Bűncselekmény ha valaki odajön hozzám, előveszi a farkát és elkezdi verni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az utcán, nyilvánvalóan akaratom nélkül ha odajön valaki és a fent leírtakat csinálja, az szeméremsértésnek számít?

Illetve mennyire vesznek komolyan egy ilyen dolgot bíróságon?

Az nagyon feldúlt ez a dolog engem, de méginkább a barátomat, aki szerint feljelentést kéne tennem. Viszont én úgy gondolom, hogy ez felesleges lenne. Szerintetek?


Köszi a válaszokat elôre is!


2019. febr. 12. 16:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

igen az.


így utólag valóban nem túl sok értelme van.


ilyen helyzetben lendületből tökön kell rúgni kétszer, háromszor és utána hívni a rendőröket, hogy szatírt fogtál...

2019. febr. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Közszeméremsértés és szexuális zaklatás. Ha még fenyeget, hogy nézd, akkor a kényszerítés is megállhat.


Szóval: Igen.


Mellesleg a paprikaspray csodákat tesz a kukival! >:)

2019. febr. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 mindentudó99 ***** válasza:
0%
Ha nem tettél feljelentést annyira nem dúlhatott fel
2019. febr. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
nagyjából másfél órája történt a dolog, előbb gondoltam megérdeklődöm, hogy csak én reagálom-e túl vagy ez tényleg bűncselekmény-e, de köszönöm az hasznos hozzászólást?
2019. febr. 12. 16:25
 5/16 A kérdező kommentje:
Bocsánat a rengeteg helyesírási hibáért egyébként!
2019. febr. 12. 16:29
 6/16 mindentudó99 ***** válasza:
Jól van nem tudtam hogy most volt. Foglakoznak az üggyel mindenkép de hogy megéri e a cécót azt te döntsd el.
2019. febr. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 peca1000 ***** válasza:

Ez is a tetszésnyílvánítàs egyik módja :D


Viccen kívül szerintem jelentsd fel, mert legközelebb már dúrvább is lehet.

2019. febr. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
49%

Úgy hívják SZATÍR. Plusz közszeméremsértés.


Velem áprilisban volt Hévízen, a parkon át követett Hévízen és jött utánam verte a farkát...


Ez egy szatír. Pont akkor le volt merülve a telefonom, de rengetegen látták még s tettek semmit. Nagyon megijedtem én is. Rengeteget járok Hévízen, üdülóváros, rendőrt még is sosem látsz.


Azóta olvastam ezt, hogy visszaeső...


Nekem nem ért meg annyit ez a barom, hogy miután órák múlva hazaértem, még bíróságra is járjak...


[link]


Az a vicc, hogy csak felfüggesztett börtönbűntetést kapott...



Én a helyedben felhívnám a rendőrséget és névtelenül tennél egy bejelentést... Nem fognak ezek után keresni... Most már visszagondolva, én is azt tettem volna...

2019. febr. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

Én is pomt ide írtam akkor, engem leoltottak, meg mia za, hogy egy felnőtt lányt ez megrázott...


Hívd fel a 112-t vagy a rendőrséget névtelenül. Hol történt az eset?

2019. febr. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ajánolom figyelmedbe a Btk.tv Szerméremsértésről szóló részt. Abban mindent megtalálsz. Ahogyan megtörént a bűncselekmény neked hívnod kellett volna a hatóságot. Mivel ezt nem tetted utólag elég nehéz lesz bármit is tenni.
2019. febr. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!