Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Politika » Törvények, jog

A kérdés

Holnap közjegyzohoz kell mennem, mit tegyek?

Holnap kozjegyzohoz kell mennem, hagyateki targyalasra. Nincs ugyvedem, bizonytalan vok, nem akarom elvesziteni az ugyet. tudna tanacsot adni? Segitsetek

Keress kérdéseket hasonló témában: közjegyző

febr. 12. 18:14  Privát üzenet  

A válasz
Ez nem olyan lesz, mint egy tárgyalás, nem kell ügyvédet vinni. Kívétel abban az esetben, ha több fél is örököl és nem tudtok megegyezni, akkor vihetsz.

A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont febr. 12. 18:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Sajnos voltunk már egyszer és nem akarják odaadni azt a házat, amit a párom nekem adott. Nem tudok ugyvedet fogadni, ezert tartok tőle.

# 2/2Időpont febr. 12. 18:27 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy lesz holnap személyiigazolvány nélkűl?
Bátyám tartozást halmozott fel. Kaptam egy levelet miszerint hamarosan jöhet a behajtó. Holnap kijelentem a lakcímemről bátyámat. Ezek után is jöhetnek? Minden helyiséget...
Ha nekem holnaptól szól a munkaszerződésem de még semmilyen szerződést nem írtam alá és én beteg vagyok és nem bírok bemenni holnap, és ha más munkahelyre felvesznek akkor benne...
Elvileg holnap nagyon meg fognak verni az iskolában. Tudom, hogy megérdemlem, de azt nem tudom, hogy mikor tehetek feljelentést. Ha 8 napon belüli lesz a sérülés akkor is eljár a rendőrség?
Tegnap voltam a dokinál, csütörtök de-re hívott vissza, mehetek holnap dolgozni tp alatt, papír nélkül? Lesz bajom?
Ma kaptam délután egy levelet arról, hogy holnap tanúként reggel 10:30-ra a bíróságon kell lennem. Ilyet lehet, hogy egy nappal előtte kapok levelet?

Kérdések a Politika rovatbólKérdések a Törvények, jog rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!