Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogy működik a magyar állampol...

Hogy működik a magyar állampolgárság igénylése Vajdaságból?

Figyelt kérdés

Van valaki aki nemrég csináltatta,és tudna segíteni?

Mindnehonnan más más infókat kapok.

-Kellenek a papírok,önéletrajz,személyi,a felmenők igazolása

-Utána időpontot kell kérni a konzulhoz,és ott átadni?

-Mi ez az eskütétel? Az mikor következik,mire számítsak?

-Mennyi idő mindez?

-Mikor tudom igényelni az útlevelet?

-Költségek?



2019. febr. 15. 18:17
 1/5 A kérdező kommentje:
Milyen ingyen pénzt? :D
2019. febr. 15. 19:17
 2/5 A kérdező kommentje:
No,már el is tűntél.. :D érdekes
2019. febr. 15. 20:51
 3/5 A kérdező kommentje:

Jajj hagyjuk már a rinyát. Ha nem tudsz segíteni,ne válaszolj.

Különben is,arról nem tehetek hogy hova születtem. Jogom van az anyanyelvemen továbbtanulni. Nem tudom mitől féltitek ennyire magatokat,nem veszem el ezzel senki kenyerét...

2019. febr. 15. 22:58
 4/5 anonim ***** válasza:
51%

Ne foglalkozz velük. Van olyan párt, aki erre épít politikát és nyilvánvalóan vannak szimpatizánsaik is, de csak egy 4%-os pártról beszélünk.

Az elbírálás ideje 3-6 hónap, költségeit nem tudom, lehet, hogy nincs is! Útlevelet az elbírálás majd az azt követő eskütétel után tudsz kérvényezni.

Itt minden le van írva: [link]


Ezen felül Magyarországon a familysearch.org-on lehet születési anyakönyvi kivonatokat ingyen megtekinteni, letölteni, Magyarországról 1920 előtti anyakönyvi kivonatok vannak csak feltöltve, de ez országonként és területenként is változó, nézd meg, lehet, hogy Szerbiából frissebb anyakönyviek is fel vannak töltve.

2019. febr. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. febr. 18. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!