Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szomszédom látványosan gazdago...

Szomszédom látványosan gazdagodik, cserélgeti az autóit. Feljelenthetem?

Figyelt kérdés

Zavar màs sokat dolgozik (én is )a szomszéd biztos hogy nem és mégis làtvànyosan gazdakodik .


Hol jelenthetnek fel ?

Milyen indokkal ?


2019. febr. 20. 21:04
1 2 3 4 5
 31/45 anonim válasza:
72%

Hibás megközelítés.

Amíg irigyled,mert ő gazdagabb,te annál szegényebb leszel.harcolhatsz ellene feljelented ,de neked csak még rosszabb lesz.Örülj a gazdagságának ,és hogy neki jól megy,és az a te hasznodra fordul.ha jót akarsz magadnak ezt teszed

2019. febr. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:

Amikor idekôltôzôtt egy kocsi volt ,most 3 kocsia van.Ràadàsul mindig méreget engem és a csalàdomat.

Ebbôl elegem van biztos nem tisztességes a keresete.Navnàl feljelentést teszek , vagyonosodásit kérek ellene

2019. febr. 21. 14:52
 33/45 anonim ***** válasza:
82%
A feljelentéshez meg kell tudnod indokolni, hogy ő a meggazdagodásával hogyan sérti a törvényt. Az, hogy féltékeny vagy, nem egy biztos alap egy feljelentésnél. Ha esetleg tudomásodra jut, hogy sikkaszt, értéktárgyakat lopott és adott el, stb és ezt bizonyítani is tudod, akkor abból már lehet valami.
2019. febr. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
87%
Irigy sz.rházi.
2019. febr. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
62%
Az ilyen kérdéseket bezzeg nem törli a GYK.
2019. febr. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
25%
A rendőrt az se érdekli ha lopsz, majd pont ez fogja.... én tényleges lopás miatt nem tudtam feljelenteni vkit
2019. febr. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:

NAV nàl szeretném feljelenteni ,nem a eendôrségen.

Olvastam hogy bárki tehet névtelen bejelentést vagyonosodàsi vizsgàlatra!!!

2019. febr. 21. 16:52
 38/45 anonim ***** válasza:
52%

TROLL TROLL TROLL TROLL TROLL

Jelentve!

2019. febr. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
53%
Jah vagy troll vagy tényleg legalja féreg.
2019. febr. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 bit123bit válasza:
73%
Ezért tart itt az ország.. Sok ember itt Magyarországon csak a Pesszimista, negatív énjét tudja elővenni.. Ahelyett hogy TE is megdolgoznál a luxusért inkább szídod a másikat hogy neki miért jobb.. Ezzel csak azt fogod elerni hogy egyre csak egy negatív pesszimista ember leszel akinek soha nem jön össze semmi.. Szerintem válts gondolkozás módot, és értékeld azt amid van, mert akkor te is lehetsz előbb utóbb gazdag, de mondom az irigyseget tényleg FELEJSD EL!!!
2019. febr. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!