Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha levelet küld mindenkinek...

Ha levelet küld mindenkinek Orbán, akkor miért kellett az óriásplakát tízmilliárdokért? Ez nem hűtlen kezelés?

Figyelt kérdés
[link]

2019. febr. 26. 14:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Azért kellett, hogy biztos megércség.

[link]

2019. febr. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Biztos vannak olyan nyugdíjasok, esetleg rokkant emberek, akik nem tudnak, vagy nemigazán járnak ki otthonról, így nem láthatják a vigyorgó soros és juncker fejét ábrázoló “mire készül brüsszel” plakátokat. Márpedig a propaganda őket is utol kell, hogy érje, így biztos ami biztos, mennek orbán levelei is
2019. febr. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

És nem, nem, nem sokallják meg.

Az ilyen hírektől engem már az agyvérzés kerülget.

2019. febr. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Olcsóbb lenne a falvakban kihangositani a kossuth rádiót.
2019. febr. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Biztos vannak olyan nyugdíjasok ... a propaganda őket is utol kell, hogy érje"


Itt a propaganda éri utol őket, Svédországban meg a büntetésvégrehajtás, ha annyit ír egy nyugdíjas a Facebook lapjára, hogy a migránsok szakállas emberek:

[link]

2019. febr. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
19:40: aham, akkor linkelj egy olyan oldalt, amit nem az orosz titkosszolgálat üzemeltet. Az olyanokat én megbízhatóbbnak tartom valahogy.
2019. febr. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
17:07: jó ötlet, az ötvenes években már működött!
2019. febr. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"az orosz titkosszolgálat üzemeltet"


Már linkeltem. Ez nem egyszeri eset rengeteg ilyen büntetés van mióta bekerült a törvénykönyvbe, vagy a svéd törvényeket az oroszok írják? Szólásszabadság zéró.

2019. febr. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A fentieken kívül sztem az is fontos, hogy a plakát készítőknek folyamatosan legyen munkájuk. A TV, a rádió és az újságok is ezzel vannak tele. Ez meg azért kell, hogy legyen elég reklámbevételük
2019. márc. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!