Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan kerüljem el azt, hogy...

Hogyan kerüljem el azt, hogy ne erőszakoljanak meg a börtönben?

Figyelt kérdés
3 nap múlva börtönbe kell vonulnom csalás miatt, 2,5 évet kaptam, külsőre kicsi és kövér alkat vagyok, nem nagyon szoktam sportolni, emiatt attól félek, hogy a börtönben megfognak erőszakolni. A tököli börtönben kell leülnöm a büntetésemet. A kérdésem tehát az lenne, mivel tudnám elkerülni azt, hogy megerőszakoljanak, vagy ha rám jönnek akkkor hagyjam magam mert akkor hamarabb vége lesz, vagy mit tegyek?
2019. febr. 27. 12:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
2019. febr. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
láttam már ezt a filmet, viszont nekem nincs félévem, hogy felkészüljek rá..
2019. febr. 27. 12:23
 3/15 Drazicc ***** válasza:
80%
Kamuszagú a kérdés, de válaszolva rá nem szabad hagynod magad, bekóstolni biztos fognak de a megerőszakolás most már ritka. Hány éves vagy?
2019. febr. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Készüljön a család, hogy küldi be a csomagokat a nevedre és a menő rabtársak nevére, cigivel, csokival, stb. Cserébe békén hagynak vagy megvédenek.
2019. febr. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
32 vagyok és nem kamu, kérdeztem volna az ügyvédemet erről, viszont érdemi választ nem nagyon tudott rá adni, azért tettem főleg a törvény,jog kategóriába, hogyhátha van itt olyan ember aki már volt börtönben is tud tapasztalatot mondani.
2019. febr. 27. 12:35
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Na figyelj, elterjeszted magadról hogy nemibeteg vagy. Megvan az a veszély hogy van akit ez nem zavar de egy próbát megér. Cerkád mekkora? Közös fürdésnél el tudod vele ijeszteni a próbálkozókat (az extra kicsi is jó ha betegségre hivatkozol, mondd azt hogy fertőző)? Egyáltalán nem tudsz verekedni? A birkózás nem jó attól csak kanosabbak lesznek...
2019. febr. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Drazicc ***** válasza:
86%
32 vagy? akkor igazam volt kamukérdés. A tököli börtön fiatalkorúak börtöne 21. életkorig.
2019. febr. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
pedig a bíróságon azt mondták oda fogok kerünli, Tökölre, de ha nem tudsz érdemeben válaszolni akkor ne raboljuk egymás idejét. az ilyen személyes kérdésekben (többi válaszoló) nem nagyon tudok mit hozzátenni, nem vagyok túl harcias, de ha a rabtársak megvehetőek vagy a védelem az akkor az már segítség volt, köszönöm!
2019. febr. 27. 12:47
 9/15 anonim ***** válasza:
Bármi megvehető.
2019. febr. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
51%
Legyél igénytelen. Sose mosakodj, légy büdi, neis töröld ki kaksi után. Senki sem akarja majd beléd tenni hidd el
2019. febr. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!