Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egy 14 éven aluli személlyel...

Egy 14 éven aluli személlyel csak a szexuális együttlét tiltott, vagy a párkapcsolat sem engedélyezett?

Figyelt kérdés
Szóval megbüntetnek, ha 18 évesen egy kislánnyal vagyok együtt? (Ha NEM szexelünk, meg effélék)

2019. márc. 1. 18:10
1 2 3 4
 1/40 anonim válasza:
97%
Nem büntetnek meg, jogilag nem kifogásolható, bár elég furcsa, ha egy 12 éves kislányt tudál elképzelni magadnak párkapcsoalt céljából. Egy felnőttnek milyen társa lehet, egy gyerek,
2019. márc. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2019. márc. 1. 18:19
 3/40 anonim válasza:
97%

Jogilag úgy tudom csak a szex

De csatlakozom az elsohoz

2019. márc. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim válasza:
19%

Pedofilia

12 eves kislámyom van es rosszul vagyok a kerdesedtöl !!!

Latom még mennyire gyerek .

Börtönben a helyed!!

2019. márc. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim válasza:
91%
Egyébként a lány tényleg csak 12 éves? Rendben, hogy csak csókig mentetek el és vigyázol rá, de eleve az egy kicsit problémás, hogy mi vonz téged ebben a szinte még gyerekben.. Egyáltalán hogyan elégít ki téged ez a kapcsolat, ha ennyire vissza kell fogd magad az ő érdekében. Nem isnerem kettőtök viszonyát és tudom hogy a kérdés nem is erre irányul. És valószínűleg jogilag valóban nem lehet belőle baj, bár a csók nem tudom minek számít, mert az is egy elég intim tevékenység, ami egy kiskorúval történik.. Gondolom simogatás és hasonlók is történnek.. Szóval gondolom nem csak kézen fogva jártok és ennyi. Egyébként miért fontos egyáltalán tudnod, hogy bűntetnek e, ha közben azt írod nem történik semmi olyan?..
2019. márc. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
70%
Hűtsétek le magatokat,a kérdés nem valós, csak egy 40-es papa így péntek este az állott söre mellett elfantáziált kicsit.
2019. márc. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
7-es... a kérdés nagyon is komoly...
2019. márc. 1. 20:01
 8/40 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező, te lány vagy?
2019. márc. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
96%
MI a kérdésben a leszbikus kulcsszó? Esetleg te is csaj vagy? :)
2019. márc. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
74%
A józan ész tiltja.. meg az épeszű szülő, aki nem tűri hogy egy degenerált nagykorú zaklasson egy kisgyereket. Egy kisgyerek nem partner semmilyen tekintetben egy felnőttnek, vagyis a "kapcsolat" oka csak egy lehet: a felnőtt irányítható, butuska bábot lát a gyerekben.
2019. márc. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!