Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Sztetek mennyire sikerült...

Sztetek mennyire sikerült ezzel borsot törnöm az orra alá?

Figyelt kérdés

Feljelentett egy ürge rágalmazásért, hamis vádak alapján.


A tárgyalásra nem mentem el, kértem betegszabis papírt és az ügyvédemnek előadtam, hogy nagyon beteg vagyok, Ő meg elhitte és átadta a bírónak.


A haragosommal évek óta megy ez az adok-kapok, verekedtünk is már, megfenyegettük egymást meg többször feljelentett kamu vádakkal. Most, hogy megint mennie kell majd a tárgyalásra sztetek mennyire tört borsot az orra alá?



2019. márc. 3. 12:24
 1/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Az igen! Kétszer is el kell mennie a bíróságra :) Mondd, hány évesek vagytok? 10? Vagy annyi sem? Most nem feltétlen életkorra gondolok, hanem például hogy az értelmi képességetek eléri, vagy esetleg meg is haladja egy 10 éves gyerekét?
2019. márc. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda proliproblémák, mint két 14 éves buta tini. Tipikus lecsúszott alkoholista stílus...
2019. márc. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kemény :D
2019. márc. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2-es ilyet ne írj, így is azzal vádol, hogy ezen az oldalon azt terjesztettem róla, hogy drogozik. :(
2019. márc. 3. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!