Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Feljelentés szeretnék tenni...

Feljelentés szeretnék tenni viszont fogalmam sincs, hogyan kezdjek bele. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
A körülöttem lévő emberek folyamatosan zaklatnak! Több mint 3 éve élek miattuk folyamatos rettegésben. Elvesztettem a munkahelyem több öngyilkossági kisérletem volt és cigarettát nyomkodom el magamban miattuk! Valami szervezetett sejtek működni a háttérben. Reméltem, hogy a helyzet majd magától megoldódik de sajnos erre már nem látok lehetőséget. Mit tudok tenni? Kihez forduljak? Mit mondjak?
2019. márc. 14. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Első körben egy pszichiátert keress fel nagyon gyorsan.
2019. márc. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszok kellenének!
2019. márc. 14. 23:10
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen formában történik a zaklatás?
2019. márc. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Főleg szóban a múltban elkövetett hibáimat traktálják, esetleg azt ahogyan viselkedem, ha hozzá kezdenék valamihez azonnal megpróbálnak szabotálni. Van hogy csak folyamatosan köhögnek, röfögnek, ciccegnek bármit is csinálok stb. De megesett már hogy késsel hadonásztak vagy hogy a cuccaimat tették tönkre szándékosan. Egy ekkora pszichopata helyet filmben sem lát az ember! Hiába teszek bármit mintha misem történt volna.
2019. márc. 15. 01:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért nem költözöl el? Miért nem szakítod meg velük a kapcsolatot?
2019. márc. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ügyvédhez menj. Ő megírja neked az ügyészségre a feljelentést és a magánvádat is. A magánvadnal, ha az ügyészség nem veszi át a védelmet akkor az ügyvéded véd. A magánvád illeték költsége 10 ezer ft. A többi ingyen van kivétel az ügyvédi díj.
2019. márc. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!